У 2017 році видатки на утримання Хмельницької ОДА зростуть на 63,1% – проект держбюджету

Згідно з проектом державного бюджету на 2017 рік, видатки на утримання Хмельницької ОДА зростуть на 63,1%.

Про це зазначено у матеріалі видання “Главком”.

Якщо ж говорити про абсолютні цифри, то затрати на фінансування облдержадміністрації у 2017 році пропонують визначити у розмірі 266,3 млн. грн (у 2016 році – 163,2 млн. грн).

Як пише “Главком”, за задумом авторів бюджету-2017, найбільше повинні зрости витрати на Донецьку та Дніпропетровську ОДА. Обидві адміністрації отримають приблизно на 80% більше грошей, ніж їм нарахували на 2016-й. На третьому місці за темпами зростання витрат – Луганська ОДА. Її фінансування за рік має зрости на 70%.

У дійсності найбільше грошей в бюджеті заплановано для Харківської ОДА – майже 380 млн гривень – на 152 мільйони більше, ніж минулого.

Вінницька ОДА – ще один лідер з отримання бюджетних грошей. У 2016 році рідна область президента за обсягами державного фінансування взагалі займала перше місце, у наступному ж вінницькі чиновники повинні отримати з державної скарбниці на 10 млн гривень менше, ніж їх харківські колеги.

Аутсайдером держфінансування, судячи з усього, стане Чернівецька ОДА. Це єдина адміністрація в Україні, якій планують виділити менше 200 млн гривень. У трійку найбідніших областей також повинні увійти Херсонська та Волинська.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.