З початком нового року для хмельничан зросте вартість водопостачання

МКП “Хмельницькводоканал” планує підвищити тарифи на водопостачання та водовідведення з 2017 року. Про це говориться на сайті комунального підприємства.

«МКП “Хмельницькводоканал” надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення в м. Хмельницькому й інформує про намір провести зміну тарифів. Підприємством були надані розрахунки планової собівартості на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на 2017 рік. Розрахунок здійснений відповідно до постанови НКРЕКП №302, від 10.03.2016 р.

Тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення для МКП “Хмельницькводоканал” були встановлені 26.08.2016 р. НКРЕКП: водопостачання — 5,20 грн./куб. м, водовідведення — 5,65 грн./куб. м.; централізоване водопостачання (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 5,50 грн./куб.м, централізоване водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) — 5,99 грн./куб.м.

Необхідність підвищення тарифів зумовлена періодичним зростанням вартості електроенергії, мінімальної заробітної плати, ПММ, опалення, що змусило підприємство звернутися до НКРЕКП з пропозицією встановлення тарифу: на послуги з централізованого водопостачання в розмірі 5,98 грн./куб. м (з ПДВ), централізованого водовідведення — 6,05 грн./куб. м (з ПДВ).

Тарифи визначені на рівні повної собівартості послуг без урахування прибутку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Симчишин! Как это понимать? Ты закатываешь деньги местной громады в асфальт, разбазариваешь местный бюджет на другие сомнительные проекты типа “спивочого фонтану” и теперь еще и тарифы поднимать?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.