Ведуча Фреймут заявила про побиття директором м’ясокомбінату з Хмельницького

Зірку “1+1” та ведучу проекту “Новий інспектор Фреймут. Міста” Ольгу Фреймут вдарив директор м’ясокомбінату під час роботи над програмою у Хмельницькому.

Як повідомляє ТСН, телеведуча  відгукнулася на прохання глядачів перевірити місцевий м’ясокомбінат “Проскурів М’ясо”, на який жителі міста неодноразово скаржилися через кров, що витікає на городи, сморід та велику кількість щурів.

Фото ТСН

Фото ТСН

Таємні агенти, які працювали на м’ясокомбінаті, підтвердили нарікання хмельничан. Слід зазначити, що продукцію компанії постачають дитячим садочкам та школам, продають у чисельних магазинах. Ольга Фреймут з командою проекту приїхала до м’ясокомбінату, щоб перевірити та побачити все на власні очі.

“Ця інспекція – найжорстокіша і найкривавіша за всі сезони. Я поїхала в ” Проскурів М’ясо”, бо кликали люди: не можуть закрити, а владу неодноразово просили. Агенти, які влаштувалися на роботу, підтвердили нарікання хмельничан. А коли ми з командою зайшли всередину, то в якийсь момент заклякли від побаченого. Свиней не просто вбивають, а катують. Нелюдські умови праці. І раптом на нас налетів кремезний мужчина, почав видирати камери, кричати на мене. Потім перейшов на підозріло лагідну інтонацію і запропонував мені все показати. Я повірила. Чоловік відчинив якісь двері (це був чорний вхід) і сильним ударом у спину виштовхав мене надвір. Потім на наших охоронців напали інші чоловіки, почалася місилівка… наші хлопці не мають права бити у відповідь – собою вони прикривали нас і захищали камери; їх збивали, роздерли одяг”, – ділиться Ольга Фреймут.

Від сильного удару у телеведучої залишився великий синець на спині.

Фото ТСН

Фото ТСН

Мати двох дітей Ольга Фреймут зазначає, що грубі дії та жорстоке поводження директора “Проскурівм’ясо” лише підтверджує правдивість нарікань місцевих жителів:

“Ніхто не зважав на те, що ми журналісти; там навіть на те, що я жінка, заплющили очі… Така реакція персоналу є доказом того, що ми викрили їхнє беззаконня. Хотілося б, щоб директор комбінату був покараний”.

Команда проекту “Новий інспектор Фреймут. Міста” буде звертатись до правоохоронних органів з вимогою про проведення усестороннього розслідування.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Як це таку антисанітарію терпить міське управління торгівлі і дозволяє продавати цю ковбасу?

  • Симчишин там у долі

  • Уверен, эта Фреймут, когда работала официанткой, то поплевывала в еду клиентам.

   Этому лысому))) возможно надо было просто показать самое основное место на бойне- место где выпотрошиваются свинячьи внутренности.

  • Народ, ну причому тут Симчишин чи міське управління торгівлі?
   Є ціла окрема державна структура Держспоживслужба, вона не підпорядковується місту, це державний орган.
   Це його робота і відповідальність.
   Не клейте вже Симчишина куди треба і не треба.

 2. Взагаліто та Фреймут ще та штучка. Позакривала стільки кафешок.

 3. Чого це вона роздяглась?

 4. Фреймут сука ще та вона спочатку вимагає гроші а потім робить перевірку мало дали треба було бити в голову можливо мозгів добавилося

 5. Це місто все більше перетворюється в рогульське, а НГП в його уособлення. Мені вже тут не цікаво. Зустрінемось у соціальних мережах.

 6. Це місто все більше перетворюється в рогульське, а НГП – в його уособлення. Мені вже тут не цікаво. Зустрінемось у соціальних мережах.

 7. Обоє рябоє.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.