Хмельницька прокуратура вимагає від забудовника сплатити до бюджету понад 2 млн. грн

У Хмельницькому одне з приватних підприємств у зв’язку із будівництвом торгового-офісного центру з спортивно-розважальним дитячим комплексом та паркінгом згідно договорів  ще до кінця червня поточного року зобов’язувалось сплатити кошти з метою пайової участі у сумі понад 2 мільйони гривень.

Законодавством визначено, що замовник, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов’язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту.

Проте, підприємство такі вимоги проігнорувало.

Тому, місцева прокуратура звернулась до господарського суду області в інтересах Хмельницької міської ради з позовними вимогами про стягнення заборгованості за договорами про пайову участь.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Если кто-то кое-где у нас порой…

  2. А що так, що не зарахували у вартість робіт по басейну? Майже всім злісним неплатникам пайових, було на минулій сесії зараховано у роботи по басейну на вул. зарічанській! напевне не було підстав ($) зараховувати…..

  3. “Сестра! Имя!”

  4. Ще не так давно Симчишин повідомляв про значне збільшення цих надходжень в 2016р., а виявляється є ще боржники і ймовірно не один. Треба опублікувати весь список. А чому звільнюється головний архітектор, який “пропрацюва” кілька місяців ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.