Головний фінансист відмовляється більше давати гроші хмельницькому аеропорту на “проїдання”

Директор департаменту фінансів облдержадміністрації Сергій Пенюшкевич виступив проти виділення додаткової фінансової підтримки для комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький», який не працює кілька років.

Про це він сказав під час пленарного засідання сесії обласної ради.

Фінансист уточнив, що аеропорт має приносити прибутки і самостійно заробляти на оплату праці своїх працівників.

Разом з тим, Пенюшкевич готовий розглядати комплексну програму з відновлення діяльності аеропорту за умови масштабного підходу і підготовки відповідного бізнес-плану.

“Сьогодні не тільки стоїть гостро питання реконструкції злітно-посадкової смуги летовища. Потрібно вивчити та прорахувати кількість потенційних пасажарів, які будуть користуватися послугами аеропорту. Поки що теперішній директор КП не дав мені вичерпної відповідь”, – зазначив директор обласного департаменту фінансів.

Як писав НГП, 26 лютого цього року Хмельницька обласна рада затвердила програму фінансової підтримки комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2016 рік кошторисом 2,867 млн грн.

Всю суму коштів буде направлено на ліквідацію заборгованості. Зокрема, на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам КП «Аеропорт Хмельницький», яка утворилась на 31 грудня 2015 року, передбачено 946,3 тис. грн; погашення іншої заборгованості із заробітній платі працівникам, визнаною судами – 137,7 тис. грн; ліквідація боргів за податками та зборами до бюджетів усіх рівнів – 1,7 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Продать его. Или базар новый организовать. Выставку свиней каких-то.

  2. Да все уже с аэропортом. Накрылся медным тазом.

  3. Раніше треба було спасати.

  4. Якщо люди зроблять гарну рекреаційну зону чому б ні? Не так у нас багато місць в області щоб можна було відпочивати. Крим відпав, в Одесі влітку давка. Нехай будуть пропрозиіції по відпочинку поближче.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.