Василь Сидор навчався ефективного управління містом і комунальним господарством у Німеччині

У рамках міжнародного проекту “Професіоналізація та стабілізація управління українським комунальним господарством” міський голова Василь Сидор перебував у м. Мангайм Федеративної Республіки Німеччина. Про це повідомляє Славутська міська рада.

Метою даного проекту є забезпечення професіоналізації і стабілізації органів місцевого самоврядування, ефективного управління містом і комунальним господарством з використанням кращих практик світового досвіду та європейських стандартів.

В Університеті прикладного менеджменту м.Мангайм відбулася зустріч із віце-президентом Університету, доктором Долорес Санчас та керівником міжнародного проекту від Університету “Професіоналізація та стабілізація управління українським комунальним господарством” Озером Пінером. Під час зустрічі було обговорено напрями професійного навчання для міських управлінців.

Під керівництвом депутата Бундестагу, професора Університету Ларса Кастелуччі було проведено тематичний семінар “Муніципальне управління та міське планування”. Використовуючи інтерактивні форми і методи, учасники заходу розглянули питання муніципального управління та міського планування, особливостей сталого управління містом та впливу міської культури на стратегію його розвитку.

За результатом роботи міський голова отримав сертифікат.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.