У заступника начальника поліції Хмельниччини тривали обшуки

Сьогодні у робочому кабінеті одного з заступників начальника Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області проводилися обшуки.

Цю інформацію НГП підтвердила керівник прес-служби обласної поліції Інна Глега.

Вона зазначила, що працювали співробітники внутрішньої безпеки МВС і Генпрокуратури.

За даними НГП, обшуки проводилися у кабінеті начальника обласної поліції Володимира Марчука.

Як відомо, Департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України у супроводі Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України з квітня поточного року здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, якщо воно спричинило тяжкі наслідки) та іншими тяжкими кримінальними правопорушеннями.

За даними офіційного сайту ГПУ, встановлено, що службові особи керівного складу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області за попередньою змовою між собою протягом 2015-2016 років організували та впровадили в роботу корупційну схему розкрадання паливно-мастильних матеріалів (тони пального, а саме бензин марки А-92, А-95 та дизпалива), а також їх подальшого збуту фізичним особам, які призначались на повсякденні потреби структурних і територіальних підрозділів поліції.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. А семенишин ні, не в курсі! Його першого потрібно посадити за таке і надовго, Країна воює, бідує, стягується військовослужбовцям, а це мурло обкрадає чи сприяє обкраданню такими ж. Поїхало на два дні в Ато, постояло на блокпості і герой, в кайдани його разом із замом і на передову!

  2. А чому анонімний? Що заважає відкрити обличчя? Запрошую спільно постояти на блок посту, а не ховатись за спідницею і коментувати анонімно. Слава Україні!

    • Миколо Васильовичу…. Кому-кому, а явно не Вам, варто щось коментувати…. Дивно чому взагалі в “обоймі” залишаєтесь, адже за такий шлейф з слідчого відділу Хмельницького міськвідділу за Вами “буцигарня” плаче

      • Якщо у вас є якісь конкретні скарги, то прошу відкрито звертатися і вирішувати ці питання в установленому порядку. Розмова з анонімом не має ніякого сенсу. Всього найкращого.

    • у тому то і справа, що постояти на блок посту Вам не доводилось, за Вас стояли інші, яких Ви привезли в АТО за “допомогою” гонтаря. Посидіти у теплі та безпеці, поки другі стояли, ше поспівати з оркестром та отримати статус АТО-шника, і не більше!

  3. Все-таки все по новому по іншому. Уявляєте при янику щоб в міліції були обшуки. А тут є підозра обшукують і начальник не рішає, а навпаки. З чогось треба починати міняти життя.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.