У Хмельницькому розпочали будівництво велодоріжки на набережній

З початку цього тижня підрядник, ТОВ “Платінумбуд” розпочав будівництво велодоріжки на набережній та у парку ім. Чекмана. 18 жовтня вже розмітили межі велодоріжки згідно з проектом та розпочали земляні роботи. Про це повідомляє ГО «Критична маса»

Будівництво обіцяють завершити до кінця року. Однак, якщо буде дуже несприятлива погода, то, можливо, деякі ділянки будуть завершувати на початку наступного року. Проте сподіваємось на теплу зиму та хорошу погоду.

Загальна довжина двох частин велодоріжки складатиме близько 900 метрів. (Перша частина – від вул. Кам’янецької до білого містка, друга – від білого містка по парку ім. Чекмана до станції прокату катамаранів.) Загальна ширина – 2,5 м, по 1,25 м на смугу. Покриття велодоріжки буде з бруківки, оскільки вона значно практичніша за асфальт, а коштує приблизно так само. Доріжку з бруківки в майбутньому легше буде ремонтувати чи вирівнювати через нерівномірне просідання грунту, ріст коріння дерев тощо. Бруківка буде сірого кольору, але також з плитки буде викладено розмежувальну смугу світлого кольору. Також перед велодоріжкою будуть встановлені дорожні знаки 4.12 “Доріжка для велосипедистів” та нанесена розмітка фарбою. Біля велодоріжок передбачили освітлення ліхтарями.

Наступного року велоспільнота планує і надалі розбудовувати веломережу: ця велодоріжка буде продовжена через парк ім. Чекмана і по вулиці Курчатова. Таким чином мікрорайон Гречани з’єднають з центром міста. Окрім того, вже скоро ми плануємо завершити роботу над “Концепцією розвитку велоінфрастуктури Хмельницького”, над якою зараз працюють активісти ГО “Критична маса”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А где цена вопроса?

  2. Як завжди завищена.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.