Депутати Кам’янця-Подільського звернулись до влади з проханням вирішити питання із фінансуванням задекларованих державою повноважень

Навантаження на бюджет Кам’янець-Подільського у наступному році році, у разі прийняття зареєстрованих проектів Законів, складе понад 110 млн грн, що призведе практично до зупинення фінансування всіх інших видатків, спрямованих на розвиток міста. Про це повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада.

Щоб вирішити проблемне питання із фінансуванням задекларованих державою повноважень, 18 жовтня на сесії міської ради депутати прийняли звернення щодо формування міського бюджету на 2017 рік до Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та народного депутата Володимира Мельниченка.

«Враховуючи викладене, міська рада просить:

  1. При затвердженні Державного бюджету України на 2017 рік передбачити освітню і медичну субвенції на всі поточні видатки цих галузей, як це було і в 2016 році.
  2. Передбачити на 2017 рік субвенцію з Державного бюджету міському бюджету на пільги з послуг зв’язку, інші передбачені законодавством пільги та компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян.
  3. Передбачити механізм покриття втрат місцевих бюджетів (для міст обласного значення) внаслідок прийняття рішення НКРЕКП щодо підвищення з 01.03.2016 у 2,5 рази тарифів на електроенергію для зовнішнього освітлення населених пунктів в нічний час.
  4. Передбачити на 2017 рік субвенцію з Державного бюджету міському бюджету на погашення заборгованості по різниці в тарифах.
  5. Внести зміни до Бюджетного кодексу України, збільшивши норматив зарахування до бюджетів міст обласного значення податку з доходів фізичних осіб до 75%».
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.