Цього року Нетішину дісталося найменше «депутатських» коштів

Міський голова Нетішина на прес-конференції назвав ряд нагальних питань, якими наразі займається міська влада. Про це повідомляє Нетішинська міська рада.

Так, вдалося «відстояти»  виділення 2,7 млн. грн. з державного бюджету на продовження будівництва водогону. Основні транші очікуються в жовтні, листопаді, грудні. За словами мера,  державні кошти та кошти обласного бюджету, які намагаються залучити в місто,  як правило, розподіляються в кінці року, і це створює ряд проблем, бо ж роботи  доводиться виконувати зазвичай восени та взимку. Ще 1,7 млн. грн.  державних коштів планується залучити на ремонт покрівель ЗОШ №1, 2 та на пожежну сигналізацію ЗОШ №2.

Затягується питання фінансування об’єктів за рахунок коштів субвенції, яка виділяється з держбюджету для населення, яке проживає на території зони спостереження. До цього часу немає наказу Міністерства регіонального розвитку про затвердження переліку об’єктів, які будуть фінансуватися за рахунок субвенційних коштів. Аби не втратити їх, обираються об’єкти, роботи на яких можна проводити взимку.

Щодо «депутатських»  коштів, то по  нашому округу Нетішину дісталося найменше. Міський голова попросив народного депутата Андрія Шиньковича посприяти у  виділенні додаткових коштів. Наразі подано заявку ще на 1 млн. грн.  .Міський голова також озвучив, що на дні міста помічники народного депутата офіційно заявили, що він зацікавлений у будівництві у місті спортивного комплексу, якого нам дійсно не вистачає.

Є надія, що на черговій сесії обласної ради виділять  4 млн.  615 тис. грн. на капремонт фасаду Палацу культури.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.