Олександр Супрунюк вважає судову тяганину Нетішинської самооборони піаром

12 жовтня цього року відбулася чергова зустріч міського голови Олександра Супрунюка з місцевими журналістами. Крім нагальних питань,  очільник міста не залишив поза увагою й низку проблем, які сьогодні турбують міську владу. Про це повідомляє Нетішинська міська рада.

Зокрема, піаром вважає Олександр Супрунюк  судову тяганину Нетішинської самооборони  щодо  3 га лісу, що навпроти «Фуршету». Тільки відлякали інвесторів.

Суму від продажу даної земельної ділянки на аукціоні, а  це близько 6-8 млн. грн.,  навряд чи вдасться отримати, в той час як кошти від продажу планували спрямувати  на програму доступного житла для бюджетників.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Тоді влада могла виграти суд ще 10.10.16 і всі забули б про цю історію. Але мабуть це не піар, якщо влада сама затягує судовий розгляд? Смішно сподіватись, що в такому разі ціна виросте http://www.samooborona-netishyn.com.ua/2016/10/10/v-netishini-miska-rada-svidomo-zatyaguye-sudovu-spravu-po-mozhlivij-zabudovi-3-gektariv-miskogo-lisu/

  2. Цікаво буде для всіх
    @Як в Нетішині імовірний інвестор буде забудовувати ділянку 3 Га, знищуючі ліс біля ринку. Пряма мова/
    http://www.samooborona-netishyn.com.ua/2016/10/10/v-netishini-miska-rada-svidomo-zatyaguye-sudovu-spravu-po-mozhlivij-zabudovi-3-gektariv-miskogo-lisu/

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.