У Кам’янці-Подільському до кінця року хочуть встановити дві станції для заправки електромобілів

До кінця 2016 року у Кам’янці-Подільському може з’явитись дві безкоштовні станції для заправки електромобілів. Місце розташування – проспект Гушевського, 42, вже затверджено на засідання виконавчого комітету міськради.

В коментарі «Незалежному громадському порталу» заступник міського голови Сергій Бабій повідомив, що кошти на фінансування заправки виділятиме Державний банк «Ощадбанк», від міста потрібна лише бюрократична допомога.

«Звичайно, це поки лише іміджевий проект. Наразі ми провели перемовини з обласною дирекцією «Ощадбанку» та визначили шість місць для майбутніх заправок. Перше – біля відділення «ощаду». Вже проведено всі мережеві розрахунки і передано дирекції банку. Тепер вони повинні придбати дві станції. Ми б хотіли, щоб заправка запрацювала до кінця цього року», – заявив Сергій Бабій.

image-0-02-05-d473b295233994394686120678803875c7693e48b8c0faea02634876a8d00558-v

В подальшому планується встановити електрозаправки також в Старому місті, ще одну станцію на проспекті Грушевського. Всього в мерії розраховують спільно з «Ощадбанком» відкрити 6 заправок. Орієнтовна вартість однієї станції – 1,5 тис. євро.

Окрім того, в Кам’янці ведуться перемовини із приватним бізнесом: так, один із комерційних готелів також зацікавився ідеєю будівництва заправки для електромобілів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. все буду ездить заряжаться…на след неделе приедет мой ниссан лиф вот https://allelectrics.com.ua/. и все бы круто, да что-то у нас зарядок маловато.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.