У Нетішині через київських чиновників не змогли використали майже 2 млн грн субвенції

Відповідно до Закону України ”Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку” населення територій, на яких розміщуються ядерні установки, має право на соціально-економічну компенсацію ризику від їх діяльності, яка здійснюється із спеціального фонду Державного бюджету України за рахунок збору на соціально-економічну компенсацію ризику населення, яке проживає на території зони спостереження. Платником цього збору є, зокрема, ВП ХАЕС ДП НАЕК „Енергоатом”. Про це повідомляє сайт Нетішинської міської ради.

У 2016 році на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження для міста Нетішина в державному бюджеті передбачено субвенцію у обсязі 2833,6 тис.грн.

Станом на 01 жовтня 2016 року на рахунок бюджету міста надійшли кошти субвенції у сумі 1889,2 тис.грн.

У зв’язку із відсутністю наказу головного розпорядника коштів, а саме Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, про затвердження переліку об’єктів, які будуть фінансуватися за рахунок коштів субвенції у 2016 році, субвенція не використана.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.