Справа підземки: представники Кольгоферів наполягають, що міська рада порушила порядок оренди, який сама ж склала

У Господарському суді Хмельницької області розпочався розгляд справи по суті щодо позову ТОВ “Либідь” до виконавчого комітету Хмельницької міської ради про продовження договору оренди частини підземного пішохідного переходу на вул. Кам’янецька, 21/1-А.

Сьогодні сторони спору озвучили свої претензії та аргументи.

“Сама процедура реалізації переважного права розписана у відповідному законі, передбачена у додатках до договору оренди (між ТОВ “Либідь” та міським комунальним підприємством по утриманню нежитлових приміщень комунальної власності – НГП) і чітко деталізована у рішенні Хмельницької міської ради про впорядкування управління об’єктів комунальної власності територіальної громади. Натомість міська рада цього не дотрималася: наразі немає належного рішення виконкому щодо продовження або не продовження договору оренди частини підземного пішохідного переходу на вул. Кам’янецька, 21/1-А”, – вважає представник позивача, пані Потапова.

123

Вона додала, що орендодавець комунального майна за три місяці до завершення дії договору не повідомив  ТОВ  “Либідь” про наміри не продовжувати орендні відносини.

Натомість присутні на судовому засіданні представники управління комунального майна міськради і виконкому заявили, що попереджувальні листи таки були відправлені на юридичну орендаря. Зокрема, 3 серпня цього року заступник міського голови Андрій Бондаренко у листі повідомив, що орендодавець не продовжуватиме договір оренди і просить після 2 жовтня (червона дата, до якої ТОВ “Либідь” орендує підземку у центрі Хмельницького – НГП) передати комунальне майно за відповідним актом.

Також у листі 3 жовтня управління комунального майна констатувало, що термін оренди комунального майна вичерпався, а тому ТОВ  “Либідь” має його передати місту.

Окремо пані Потапова поставила кілька запитань до представника управління комунального майна. Сторону позивача цікавило, чим вважає відповідач, що він дотримався порядку передачі об’єктів комунальної власності і чи виписана процедура передачі в оренду комунального майна стосується винятково випадків, коли влада продовжує орендні відносини.

“У конкретному випадку договір оренди не мав бути продовжений, а тому не планується передавати майно в оренду. А щодо виписаних умов передачі комунального майна, то вони стосуються всіх без винятку орендарів”, – відповіла працівниця комунального структури.

І зауважила: на найближче засідання виконкому (27 жовтня – НГП) буде винесено проект рішення про припинення договору оренди частини підземного пішохідного переходу на вулиці Кам’янецькій, 21/1-А загальною площею 695 кв.м.

Суддя Сергій Заверуха переніс розгляд справи на 8 листопада. До цього часу учасники процесу повинні надати всі копії документів, які, на їхню думку, є доказами.

Як писав НГП, на сайті міськради оприлюднено проект рішення виконкому щодо припинення договору оренди частини підземного пішохідного переходу на вулиці Кам’янецькій, 21/1-А загальною площею 695 кв.м, укладеного з товариством з обмеженою відповідальністю “Либідь” від 9 листопада 2011 року. Офіційно – орендні відносини припиняються через закінчення дії договору.

Згодом з’явився інший проект рішення виконкому щодо розгляду заяви ТОВ “Либідь”, яким також відмовлено у продовженні оренди підземки.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТзОВ “Либідь” належить бізнес-сім’ї Валерію і Оксані Кольгофер з Хмельницького. Пан Валерій керував Летичівською та Хмельницькою РДА в часи правління президента Віктора Януковича. Пані Оксана в цей час була депутатом Хмельницької міськради від Партії регіонів.

З березня 2015 року фірма записана на хмельничанина Анатолія Решетніка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. ці кольгофери обнагліли вщент… ніяк не наситяться…

 2. Суддя С. Завірюха, один з найпродажніших у господарському суді. Представник кольгоферів – М. Потапова є дружиною судді Гладюка Ю., отож потрібно перевірити цей тендем. А взагалі пахне договорняком!

 3. невідам

 4. Треба звернути увагу, що це рішення виконкому, а для продовження строку оренди необхідне рішення сесії міської ради, яке ймовірно відсутнє. Чому це питання не розглядали депутати міської ради ???

 5. За компанію, міській владі варто взятися також за оренду атракціонів в парку Чекмана. Там теж славнозвісний депутат Певнев взяв в оренду жінці комунальні атракціони за рішенням виконкому в якому не вказано що ті атракціни мають бути передані саме їм. Але “чесну владу” ця афера чомусь не турбує?

  • програмісти фінуправління не сплять, вони знають все.

   • заступник головного бухгалтера і головний бухгалтер теж не спали і бидлячій свободівській владі мішали.

 6. Кто принимал решение об оренде? Рада, коллегиальный орган, горисполком? Кто голосует за депутатов? Местный избиратель. Посмотрите на состав прошлой рады и теперешней, и делайте выводы, за кого голосуете. Сейчас вопрос в другом: хватит ли, как сейчас модно говорить, “политической воли” у Симчишина вернуть оренду в доход города. А самое главное – а интелекта у юридического отдела горисполкома достаточно? Вопрос. Мы уже видели/слышали шум вокруг “незаконных” застроек. И что? Помните?: “Чтоб музыкантом быть – так надобно уменье”. И кое что еще. Вот Сергеевичу тест: верни, или слабо?

  • Слабо? Ні! Йому це не потрібно. Він такий які всі. Не особливий і не ідеальний, а корисливий.

  • А що не так по незаконних забудовах? міська рада разом прокуратурою виграли 2 рази суд першої інстанції по забудові Бугу. По одній справі вже 4 слухання в Рівному. По другій апеляцію програли, справа зараз в Києві в вищому суді, вже 2 рази колегію змінювали і 4 засідання провели.

   • Все строится в красных линиях. Раньше хоть сопротивлялись, а сейчас вседозволеность. Строительство во дворе музшколы на Проскуровской скандал полный, выжидали авось пройдет. И прочая, прочая.

    • Що конкретно будується в червоних лініях? адреси, назви? Треба вже припиняти це ля-ля. біля музичної школи збудували мистецький двір, красота, грає окрестр. В чому скандал? Підіть на дворик подивіться. Там краса, стара цегла збережена, реставрована.

     • По Камянецькій збудувався “Квартал”!!!! Як зручно там пішеходам і водіям? Поблизу парку Чекмана – два будівництва, і т.д

     • Ці будівлі збудовані в 2015 році, до Симчишина. і мають усі дозволи від попередників. Давай далі.

     • Якщо всі дозволи давали попередники то чого ви звітуєте що багато набудували. Це попередники набудували.

 7. Так! Вижу, что кое кого задело. Появился Юрист. Спинным мозгом чувствую от мера! Вот давайте ребята, напрягитесь. Теперь господам Кольгоферам. Вы хотите все: и город, и обьэдиненную территориальную громаду с ее землями и много чего еще. Но так не бывает. Оглянитесь вокруг, времена немножко другие. Может стоить потерять мелкое для сохранения большего? Подумайте… Просто совет.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.