Дорожники знову зацікавилися об’їзною довкола Дунаївців, на якій раніше “дерибанилися” гроші

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області визначилася з переможцем на будівництво обходу м. Дунаївців на ділянці с. Заставля — дорога Т-20-08 (Товсте-Дунаївці-Могилів-Подільський) загальною вартістю 20 млн. 197 тис. грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

На електорнні торги заявилося дві фірми: ТОВ “АГРОБУДІНЖИНІРІНГ” (Дніпро) з пропозицією 19,9 млн. грн і ТОВ “Техно-Буд-Центр” (Тернопіль) – 20,1 млн. грн.

Тендерний комітет відкинув дешевшу пропозицію дніпропетровців, вказавши на відсутність проведення подібних робіт (до речі, ця фірма виникла у 2015 році – НГП), недостатню кількість робочої техніки, відсутність логістики у забезпеченні будвельними матеріалами під час будівництва об’їзної у Дунаївцях. Також у документації “АГРОБУДІНЖИНІРІНГ” надав застарілі кошторисні норми.

Наразі замовник готується до підписання договору про підряд з “Техно-Буд-Центр”.

В цілому, з нуля заплановано будівництво 1,9 км об’їзної дороги біля Дунаївців.

Власником «Техно-Буд-Центру» є Григорій Процик з Тернополя. Раніше співвласником був Любомир Грегоращук, чий син Андрій був депутатом Тернопільської міськради від партії ВО «Свобода».

Андрій Грегоращук є зятем екс-керівника Служби автодоріг у Рівненській області Юрія Проника, який раніше обіймав аналогічну посаду в Тернопільській області. Син Проника Орест керує ДАК «Автомобільні Дороги України», яку зараз ліквідують у рамках реформи дорожньої галузі.

Довідка НГП. За даними “Вісника державних закупівель”, на початку березня 2012 року Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області підписала угоду з ТОВ “Юнікобуд” (Київ) на будівництво обходу м. Дунаївці (на ділянці дороги Товсте – Дунаївці – Могилів-Подільський) вартістю 48,4 млн. грн. Тендер був проведений не в конкуретний спосіб, із застосуванням процедури закупівлі в одного учасника.

З ухвали Хмельницького міськрайонного суду від 28 жовтня 2015 року свідчить, що службові особи Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області, за попередньою змовою із службовими особами ТОВ «Юнікобуд», 14 вересня 2012 року, під виглядом авансу за виконання робіт з будівництва обходу м.Дунаївці перерахували на рахунок ТОВ «Юнікобуд» 1 млн. 150 тис.грн. бюджетних коштів, з яких 800 тис.грн. привласнили. Вищевказані роботи не виконано, а ТОВ «Юнікобуд» постановою господарського суду м.Києва від 24.04.2014 р. у справі № 910/22784/13 визнане банкрутом.

За даними сайту “Наші гроші”, у серпні 2015 року ТОВ «Юнікобуд» було ліквідоване.

До 2010 року співзасновницею цієї фірми була Ірина Демішкан, дружина Володимира Демішкана, який за часів Віктора Януковича очолював «Укравтодор». З 2010-го засновниками «Юнікобуду» значилися Челябі-Заде Юсіф Узеир Огли і ТОВ «Дор-строй», до складу засновників якого також входила Ірина Демішкан.

Протягом 2011-2012 рр. «Юнікобуд» отримав державних підрядів на суму 708,71 млн грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Ну и об чем это? Зачем эти дрязги излагать. Кого посадили то? Когда уже эту объездную закончат? Опять – наразі невідомо.

  2. Ну хоча б якийсь зсув у напрямку роботи буде може 1,9 км

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.