На Хмельниччині учасники АТО та члени їхніх сімей одержали понад 10 млн. грн допомоги з обласного бюджету

Протягом 2015 рік і неповний 2016-й на Хмельниччині учасники АТО та члени їхніх сімей одержали понад 10 млн. грн матеріальної допомоги з обласного бюджету.

Як зазначили НГП у департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, у 2015 році 4635 особам виплачено 7 млн. грн одноразової матеріальної допомоги, у 2016 році – 2378 особам – 3,3 млн. грн.

Виплати продовжуються по мірі надходження заяв.

Нагадаємо, що рішенням сесії обласної ради від 7 квітня 2015 року затверджено обласну програму соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в Антитерористичній операції та членів їхніх сімей, які зареєстровані у Хмельницькій області. Програмою передбачено кошти з обласного бюджету для надання одноразової матеріальної допомоги.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. а деж та допомога 2 заяви вже подано ще весною а допомоги немає

    • усім АТОшникам надається однакова по сумам матеріальна допомога …і здоровим ..і покаліченим..несправедливо та неправильно виходить…

      • Не всім однаково. Однакова сумма надається по заяві про матдопомогу. Якщо потребує лікування ми писали ще одну заяву і докладали всі довідки про операцію, про ліки і тд. Розглядають депутатські комісії і надають допомогу рішенням сесії. Це ж бюджет тому довше.

    • Зайдіть до них спитайте.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.