Надходження від пайової участі до бюджету Хмельницького виросли втричі порівняно з минулим роком

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Олександр Симчишин.

«Трохи до теми наповнення міського бюджету. Більше пишемо про витрати.

Тут про доходи і наші дії, спрямованні на суттєве збільшення дохідної частини.

Отже, у порівнянні з 2014 і 2015 роками суми коштів, отриманих як пайова участь на створення та розвиток інфраструктури міста.

– 9 місяців 2014 року – 3,1 млн.

– 9 місяців 2015 року – 4,3 млн.

– 9 місяців 2016 року – 12,9 млн.

Різниця в 3 рази!

Надходження від пайової залежить від роботи місцевої влади».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 22

 1. Очень жаль,что господин Симчишин восхищается поборами с бизнеса, которые он организовал в городе!Это вымогательство не в три, а в десятки раз снижает инвестиционную привлекательность нашего города.Этот экономический шантаж очень дорого обойдётся Хмельницкому.Очень жаль, но опять ” грабли”
  Гражданин.

  привлекательность нашего города для и так скудных инвесторов !

  • 3% пайових від будівельних компаній – це не побори з бізнесу, це правильно і так працює весь світ. Чи коли будівельна техніка вбиває дороги, дає навантаження на каналізацію, водогін.

 2. Наповнення бюджету – це реальна робота влади. Якщо за Симчишина збільшили надходження від пайової в 3 рази, то ці гроші пішли на ремонти доріг, майданчиків.
  Цифри дуже добре показують хто і як працював та працює.

 3. За 2016 рік міська влада заробила на депозиі 11 мільйонів, на пайових більше під попередників на 8 мільйонів, від сплати за землю від тих, хто ніколи раніше не платив 4 мільйони, а ще по пдфо і від створення робочих місць 24 мільйони. Це майже 50 мільйонів більше від попередників. За це будуються дороги і дитячі садки.

 4. За рік місто змінилося на краще.

 5. Давайте прикинем, . пайова участь платится когда дом построен, (до сдачи в эксплуатацию). то есть на 9-й месяц 2016. платят те, кто начал строить примерно год назад.ругаем Чернылевского за суперфиций, но как раз построились на этих землях. За последний год очень много домов до строилось, По вопросам сессий горсовета вижу, что примерно такие же суммы отсрочки внескив, проходят как и раньше. так в чем здесь заслуга нынешней власти? чем она, и что она, помогла, сделала?

  • Да, еще, вырос стоимость квадрата, то есть процент с большей суммы начисляется

  • Просто Симчишин на свому місці. Перший мер за років 15 що почав для людей і для міста прайцювати. От і результат. Все робиться. Молодці.

   • Нет там заслуги нынешней власти. Инфляция, и постройка на землях, которые суперфицнул Чернылевский застройщикам. Вот в чем дело.

    • все те що суперфіцнулося в 2015 році ще не збудувалорся і не здалося, а отже пайової з того сплатили НУЛЬ грн, НУЛЬ коп.

 6. Сем гарний мер

 7. Просто Симчишин на свому місці. Перший мер за років 15 що почав для людей і для міста прайцювати. От і результат. Все робиться. Молодці.

 8. ріст навіть дуже серйозний, це значить що Сем дотискає забудовників.

 9. Ця інформація мера не дуже вірна, оскільки треба було вказати скільки повинні були сплатити та скільки фактично сплатили за 2014, 2015 та 2016 р.р., тоді й буде видно роботу управління капітального будівництва, яке контролює ці надходження та відповідає за укладання договорів пайової участі. Дуже цікаво скільки сплатили таких коштів фірми, де засновниками Афійчук з Скочелясом. Років пять назад УКБ отримало рішення госп. суду про стягнення з власника бару “Токіо” 0,5 млн. грн. пайової участі за будівництво цього обєкту. Цікаво, а чи виконано це судове рішення ???

  • Цей підозр симчишин з скочеляса і афійчука вже давно бере наліком чмо він а не порядна людина

 10. Коштів заробили, дороги відремонтували, в дворах порядок навели. дитячий садок, тролейбуси, спортивні майданчики. І менше чим за рік. Плюс.

 11. Все як завжди. Десь латали дороги, десь будували нові, десь ремонтували підїзди і двори, купували техніку і транспорт, добудовували дитсадки, купували обладнання в лікарні, добудовували водогін. Всі так робили, така робота. Два роки тому поробили в місті багато красівенних тротуарів з плитки, тоді гвалт підняли, кричали, репетували, комунальників знищували. Тепер не кричать, за все хвалять. Нове це дуже багато піару.

  • Все як завжди, тільки в 10 разів більше.
   Перший дитячий садок за 25 років, 12 тролейбусів.

   • Київ віддав гроші на місця. Зробіть і купіть без грошей. Садок не перший, тролейбуси завжди купували.

 12. Завдяки реформі децентралізації місцеві бюджети значно зросли, а їх дохідна частина перевищила видатки, профіцит місцевих бюджетів складає 32 млрд гривень. У порівнянні з минулим роком на 50%!!!! перевищено надходження місцевих бюджетів.

 13. Ще не враховано 23 млн.грн. які направили з відрахувань на придбання басейну в Набережному кварталі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.