На Хмельниччині планують з наступного року розпочати будівництво нового корпусу дитячої лікарні

За словами директора Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Якова Цуглевича,  спорудження нового лікувально-профілактичного корпусу, який би обслуговував маленьких пацієнтів краю, планують розпочати у 2017 році. Розроблена проектно-кошторисна документація з висновками та експертизою, частково підготовлений майданчик, на якому буде споруджено майбутній корпус. Про це повідомляє Хмельницька обласна рада.

2011 року обласна влада ухвалила Концепцію щодо створення повнопрофільної Хмельницької обласної дитячої лікарні у три етапи. Вони включають будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу на 110 ліжок на прибудинковій ділянці лікарні (перша черга будівництва), будівництво неонатального корпусу на 75 ліжок на території Хмельницької міської дитячої лікарні, а також реконструкцію існуючого стаціонарного корпусу під обласну дитячу консультативну поліклініку, стаціонарні відділення, харчоблок та овочесховище (друга черга будівництва).

Лише у такий спосіб діти зможуть повноцінно отримувати доступну високоспеціалізовану медичну допомогу відповідно до сучасних стандартів. А заклад зможе сконцентровувати кадрові та матеріальні ресурси і впроваджувати прогресивні медичні технології.

У рамках впровадження 1-го етапу виготовлена проектно-кошторисна документація на новий лікувально-діагностичний корпус лікарні на 110 ліжок і отримано експертний висновок. У жовтні 2013 року проведено часткове вивільнення будівельного майданчика.

Відповідно до завдань 2 етапу, розроблено проектно-кошторисну документацію на будівництво неонатального корпусу міської дитячої лікарні, також є позитивний експертний висновок.

Яків Цуглевич висловив надію, що перший етап будівництва вдасться розпочати у 2017-му і завершити у 2019 році.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.