У Кам’янці-Подільському 15 саперів отримали міжнародні сертифікати

Сьогодні у Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, який дислокується у Кам’янці-Подільському, відбувся черговий випуск слухачів курсу зі збору доказів та знешкодження саморобних вибухових пристроїв підвищеного рівня, який проводили військові інструктори Канадських збройних сил.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив офіцер регіонального медіа-центру Міноборони України Андрій Агєєв.

«Лише у цьому році це вже шостий випуск висококваліфікованих спеціалістів, яких підготували канадські інструктори, – наголосив у вітальному слові заступник начальника Центру підполковник Олег Гаврилюк. – А загалом, за період співпраці, канадські колеги в Центрі розмінування підготували більше 130 фахівців з виявлення, знищення (знешкодження) саморобних вибухових пристроїв, – підкреслив офіцер.

У свою чергу, керівник групи канадських військових інструкторів капітан Ендрю Харпер зауважив, що саме завдяки наполегливій праці і рішучості слухачів та інструкторського складу, основна мета – підвищення операторських навичок, була досягнута. Він також відзначив один з позитивних результатів просування Канадської місії в Центрі розмінування. Адже саме під час цього курсу два українських військовослужбовця – майор Олексій Шинальський та сержант Сергій Луцак були включені до складу інструкторів курсу.

«Це яскраво свідчить про правильний вектор у досягненні наших спільних навчальних цілей. То ж співробітництво між Збройними Силами України та Канади матиме хороший успіх, – впевнений капітан Ендрю Харпер.

14715519_1291897860829431_9041048713454115404_o

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.