Державна екологічна інспекція Хмельниччини відреагувала на появу львівського сміття

Державною екологічною інспекцією у Хмельницькій області за дорученням заступника голови Хмельницької обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка проведено розгляд звернення щодо несанкціонованого розміщення побутових відходів за межами с. Берездів Славутського району, про це йдеться у повідомленні відомства.

12 жовтня працівниками відділу екологічного контролю земельних ресурсів, за поводженям з відходами та небезпечними хімічними речовинами Держекоінспекції у Хмельницькій області за участю Берездівського сільського голови  проведено огляд території та виявлено несанкціоноване розміщення відходів на земельній ділянці, що розташована на відстані 200 м. від траси Антоніни – Корець та в 2 км від с. Берездів.

З метою встановлення осіб, що здійснили дане правопорушення та відшкодування шкоди завданої навколишньому природному середовищу внаслідок засмічення земельних ділянок, Держекоінспекцією у Хмельницькій області спрямовано матеріали перевірки до правоохоронних органів. Крім того, інспекцією направлено лист до Берездівської сільської ради, щодо ліквідації несанкціонованого сміттєзвалища в порядку ст. 21 Закону України «Про відходи».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Й.ОБ ТВОЮ ЛЬВІВСЬКУ МАТЬ ! ЩОБ ВІ СУКИ ВЖЕ ВДАВИЛИСЬ СВОЇМ СМІТТЯМ ! ГАЛИЦЬКЕ БИДЛО !

  2. Самонеміч.

  3. Децентралізація підвищує вимоги до професіоналізму посадовців місцевого самоврядування, адже ресурси та повноваження пропорційно збільшуються. Чи впораються місцеві очільники з викликами? Впораються, бо підвищують свій рівень і вчаться. Ось живий приклад – Школа місцевого самоврядування DESPRO. Так що “зрада” відміняється. Прорвемося!

    http://despro.org.ua/news/news/?ELEMENT_ID=1742

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.