Бойовики у паніці: в АТО їдуть снайпера Хмельницького спецназу

У соцмережі з’явилося цікаве фото Окремої роти снайперів Хмельницького спецназу, які готові вирушити в АТО.

57fe1a8cd8c7c

Сторінки соцмереж бойовиків вибухнули від криків про порушення мінських угод. Бо бояться майстерності снайперів ВСУ. А побачивши зброю, здатну вражати з високою точністю на відстані більше кілометра, бойовики і зовсім отетеріли, передає Joinfo.ua.

Український сегмент Фейсбуку добрими словами та побажаннями провів в дорогу окрему роту снайперів Хмельницького спецназу.

57fe1b3045231

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

 1. Тільки зрадник або людина з розумовою відсталістю могла викласти таку інформацію. А якщо в подальшому вкаже точне місце базування снайперів, режим роботи, то значно полегшить роботу путліровцям. Дибіл…..

  • Інформація не містить жодних секретних даних. Немає позивних, складу, кількості і т.д.. Більше того, це може бути дезінформація військових, аби тримати у напрузі бойовиків.
   Щомісяця у зону АТО відпраляються підрозділи різного формування. Про це дуже красиво пишуть владні та відомчі ресурси. Сьогодні світ досить інформаційно насичений.
   Інше питання, коли у розпал бойових дій деякі комбати жваво коментували дії командування і живих пір не покарані за розголошення військової таємниці.

  • Згода! Якщо це правда, то лиш інформація про те, де їх готували, вже злив таємної інформації. І хто не розуміє що можна, а що ні розповідати під ча війни, просто дурник.
   До речі, за таке треба наказувати.

 2. Пускай Матерь Божья Покрова хранит защитников Украины! Пускай бережет Украину и украинцев и даст совести и ума рашистам! Пускай уничтожит московскую злобу и ненасытность!

  • У вас здоби теж хватає, про що свідчать останні слова у вашому коментарії. Саме така злоба (а я бачив своїми очима, як пізно ввечері 18 лютого 2014 року, тобто ще до захоплення Росією Криму і до відомих подій на Донбасі, по вул. Подільській у Хмельницькому під охороною міліції йшла колона біснуватих людей, які хором кричали – “Москаляку на гиляку”), яку я назвав би хворобливою, і була одним іх основних підстав, що призвели до руйнування України, як держави. та дала Путіну відповідні можливості. Дуже велика вірогідність, що то була провокація. Велика вирогідність, що провокатор і ви. Чи просто нерозумна людина.

  • Ти долбой.об поцікався краще куди возять львівське бидло своє сміття.

 3. Ніякої таємниці в цій інф немає, але як би сепари знали всю правду … .

 4. Валити сепарів грьобаних…………………

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.