У школах Хмельницького підвищать рівень володіння державною мовою

Начальник управління освіти Хмельницької міської ради Роман Миколаїв оприлюднив Наказ «Про дотримання чинного мовного законодавства у навчальних закладах.

Зокрема, керівників навчальних закладів зобов’язують постійно забезпечувати дотримання учнями, вчителями, вихователями  та іншими педагогічними працівниками мовного режиму під час навчально-виховного процесу, здійснювати заходи щодо стимулювання вивчення української мови, сприяти підвищенню професійної майстерності педагогів, висвітленню досвіду роботи у фахових виданнях. Враховувати при атестації педагогічних працівників рівень володіння державною мовою.

При формуванні робочих навчальних планів на 2017-2018 навчальний рік у наказі пропонується збільшити кількість годин на вивчення курсів за вибором, факультативів з української мови за рахунок варіативної складової, відповідно зменшивши кількість годин на вивчення російської мови. Запровадження факультативів мов національних меншин здійснювати лише на запит батьків.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Знову про мову. Якщо вихователь чи вчитель не дотримується – можна звільнити. А якщо учень, то що – ремінець? Оце і всі новації в освіті?

  2. Стесняюсь спросить. А что – учителя не знают мову в школе или вообще русский запретили, а то я как-то упустил. У меня русский родной, т.к. детство там прошло. Чамойдан собирать чо ли.

  3. ГАЛИЦЬКЕ БИДЛО БІСИТЬСЯ !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.