У Нетішині оголосили конкурс серед банків на розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міста

Нетішинська міська рада оголосила конкурс серед банків щодо розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міста на вкладних (депозитних) рахунках у банках у 2016 році. Загальний обсяг коштів, що прогнозується розмістити на депозитний вклад складає 4 млн. гривень.

Як повідомляє сайт Нетішинської міської ради, таке рішення прийнято «відповідно до вимог статті 16 Бюджетного Кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 р № 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках», із змінами, пункту 19 рішення четвертої сесії Нетішинської міської ради VII скликання 23 грудня 2015 року № 4/79 «Про бюджет міста Нетішина на 2016 рік», зі змінами, рішення виконавчого комітету Нетішинської міської ради від 25 лютого 2016 № 78/2016 «Про проведення конкурсу з визнання установи банку для розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міста Нетішина на вкладних (депозитних) рахунках у банках у 2016 році».

У конкурсі можуть брати участь банки, за умови якщо: держава прямо та/або опосередковано володіє 75 чи більше відсотками статутного капіталу та/або голосів банку;  до яких протягом останнього року Національний банк не застосовував таких заходів впливу, як обмеження, зупинення чи припинення здійснення окремих видів операцій та віднесення банку до категорії проблемних або неплатоспроможних.

Переможцем конкурсу визначається банк, який за інших рівних умов запропонував найвищу процентну ставку за вкладом (депозитом) на відповідний строк.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.