Сільська рада незаконно провела тендер вартістю 4,3 млн. грн на капремонт будинку культури – облпрокуратура

Шепетівська місцева прокуратура виявлено факт незаконної закупівлі робіт з капітального ремонту будівлі будинку культури в одному із сіл Ізяславського району.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, за результатами відкритих торгів у вересні 2014 року між Новосільською сільською радою та одним із товариств області укладено договір про закупівлю робіт за державні кошти.

Згідно умов договору, підрядник зобов’язується виконати роботи з капітального ремонту будівлі сільського будинку культури, вартість яких визначена в розмірі понад 4 мільйони гривень.

Разом з тим, встановлено, що вказаний тендер проведено, а договір укладено з порушенням вимог чинного законодавства.

Як з’ясувалось, будинок культури на праві власності чи іншому визначеному законом праві користування зазначеній територіальній громаді не належить. Як наслідок, сільська рада не уповноважена була укладати такий договір. Крім того, місцевим бюджетом не передбачено відповідних призначень та асигнувань на здійснення вказаних ремонтних робіт.

“Оскільки існує загроза використання коштів місцевого бюджету територіальної громади села поза встановленим законом порядком, Шепетівська місцева прокуратура звернулася у суд з позовними вимогами до Новосільської сільської ради, а також до підрядчика щодо визнання недійсними результатів державних закупівель та договору про закупівлю робіт за державні кошти”, – сказано у повідомленні.

За даними “Вісника державних закупівель”, мова йде про тендер, який виграло Товариство з обмеженою відповідальністю «Ізяславтрансбуд». Капітальний ремонт будівлі сільського будинку культури у с. Нове Село мали завершити протягом 2014-2015 років.

%d1%82%d0%b5%d0%bd%d0%b4%d0%b5%d1%80

Поза тим 8 червня 2016 року договір між сільською радою і «Ізяславтрансбудом» був доповнений текстом такого змісту: «Розмір бюджетних асигнувань в межах яких мають бути виконанні роботи в 2016 році, становить 441 тис. 023,60 грн., в тому числі 73 тис. 503,93 ПДВ”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.