Пенсіонери Хмельниччини вимагають від влади справедливості

У Хмельницькому пройшов черговий галузевий форум, ініційований  обласним осередком ВО «Батьківщина». Учасники зібрання констатували, що проект бюджету на 2017 рік – антинародний, адже він  значно погіршує становище незахищених верств населення, передусім пенсіонерів і людей з обмеженими  фізичними можливостями.

dscn6574

«Якщо проаналізувати проект бюджету, запропонований урядом Гройсмана на 2017 рік,  можна сказати, що багатомільйонну армію  українських пенсіонерів хочуть перетворити на суцільних жебраків із єдиним прагненням – чимшвидше померти, бо емігрувати, як чинять сьогодні чимало молодих українців для них – нездійсненна мрія», – зауважив у вступному слові в. о. голови Хмельницької обласної організації партії «Батьківщина» Олег Лукашук.

dscn6573

Чи не найбільше запитань  в обговоренні проекту бюджету-2017 в учасників форуму було до народного  депутата України VI, VII скликання, вихідця з Хмельниччини Андрія Павловського. Подолян передусім цікавило, коли запрацює закон щодо захисту  дітей війни, закон про індексацію?

«Можу сказати одне: у короткий період, коли Прем’єр-міністром була Юлія Тимошенко, обидва  цих закони Юлія Володимирівна, паралельно із виплатою тисячі гривень втрачених заощаджень, почала втілювати в життя. Та з її відставкою, їх реалізація, як реалізація багатьох інших законів, спрямованих на підвищення соціальних стандартів в Україні були покладені під сукно», – нагадав Андрій Павловський.

«Діюча влада нас запитує: де взяти кошти для наповнення бюджету, для підвищення соціальних стандартів,  –  пенсій і зарплат? Партія «Батьківщина» відповідає: перестаньте красти!  Тільки прийняття поданого  ще 12 квітня фракцією «Батьківщина» у Верховній Раді законопроекту про деофшоризацію та підвищення ставок оподаткування доходів олігархів із 5%, як нині, до 18%, як заведено в усьому світі, дасть додаткові надходження  до зведеного бюджету у сумі понад 120 мільярдів гривень! Бо де це видано, щоб із працюючого пенсіонера знімали 15% із пенсії, а мільярдери платили 5% із своїх дивідендів!» – сказав на форумі радник народного депутата України Юлії Тимошенко, фінансист   Володимир Матвійчук.

Ємоційне обговорення  тривало майже дві години, і жоден із його майже трьох сотень учасників не залишився байдужим. Отож за підсумками було прийнято пакет вимог до уряду і Президента, втіливши які владі  вдасться значно покращити життя соціально-незахищених категорій населення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. В Украіні 530 тисяч пенсіонерів одержують по 949 гривень пенсіі менше ніж мінімальна пенсія згідно констітуціі і закону.Це ГЕНОЦИД.

  • Податки треба платити офіційно, працюючих треба оформити офіційно, від діяльності треба мати прибутки, а не надприбутки, тоді всім буде добре і пенсії і зарплати будуть великі.

 2. И во всех развитых странах мира уклонение от уплаты налогов является преступлением, за совершение которого предусмотрено суровое наказание, поскольку неуплаченные налоги, вместо того, чтобы попасть в государственный бюджет и быть потрачены на удовлетворение общественных нужд (например, обороны, здравоохранения, образования и т. д.) тратятся на удовлетворение прихотей мошенников и проходимцев.

 3. Реально смешно и одновременно грустно слышать от экспертов, общественных активистов и, само собой, представителей бизнеса басни о том, что фискальные органы США или стран ЕС – это «сервисные службы», где работают «белые и пушистые зайчата», тогда как отечественная ГФС «кошмарит» бизнес, мешая ему развиваться. Забавно слышать подобные сказки в стране, где львиная доля работающего населения получает зарплату в конвертах, официально декларируя минимум, установленный законом. Более того, в стране, где существует множество схем уклонения от уплаты налогов, а также налоговых ям и конвертационных центров, обществу навязывается мнение о нецелесообразности существования налоговой милиции.

 4. Интересно, люди, которые поддерживают подобные идеи, осознают, кто в первую очередь воспользуется такими «реформами»?

 5. Украинцы очень хотят получать от государства качественные услуги и иметь социальную защиту, но очень не хотят платить налоги. Очень не любят оффшоры и другие схемы «оптимизации уплаты налогов», и одновременно недолюбливают государственные органы, уполномоченные бороться с этими явлениями.

 6. Эти псевдореформы активно используются силами, заинтересованными в ослаблении государственных институтов. Не стоит забывать, что вакуум государственной власти всегда играет на руку в первую очередь криминальным структурам и, в конце концов, может привести к дезинтеграции общества в целом. Желающим превратить все государственные органы в «сервисные службы» стоит вспомнить слова Сэмюэла Хантингтона: «Перед тем, как ограничивать власть, необходимо убедиться, есть ли она вообще. Между тем, как раз настоящей власти и не хватает в тех переходных странах, где правительства оказались в заложниках псевдоинтеллектуалов, мятежных полковников и буйных студентов».

 7. Лукашук готується в мери.

 8. Кто громче всех кричит – держи вора. Правильно – святая Юля.

 9. До 2050 року світовий пенсійній системі буде бракувати $ 400 трильйонів
  https://headnews.org/k-2050-godu-mirovoy-pensionnoy-sisteme-bu/

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.