Губернатор Хмельниччини видав ліцензії на постачання теплової енергії фірмам зі смішними статутними капіталами

Голова Хмельницької ОДА Олександр Корнійчук видав ліцензії трьом фірмам на постачання та транспортування теплової енергії магістральними і місцевими (розподільчими) тепловими мережами, крім транспортування за нерегульованим тарифом.

Про це зазначено у його розпорядженнях від 28 вересня.

Зокрема, ліцензії з правом провадження господарської діяльності отримали ТОВ “Компанія “Галеон” (Хмельницький), ТОВ “Теплогенеруюча компанія “Флагман” (Красилів), ТОВ “Енергосервісна компанія “Еко-Ідея” (Красилів).

За даними аналітичної платформи Youcontrol, хмельницька “Компанія “Галеон” заснована у лютому 2014 року місцевим мешканцем Леонідом Кирилюком. Директором працює ще один хмельничанин Андрій Дзера. Розмір статутного капіталу підприємства становить 1 тис. грн.

Раніше пани Кирилюк і Дзера засвітилися у засновниках Хмельницької обласної організації “Об’єднання за Батьківщину”, яку очолював кандидат у народні депутати України у 189 виборчому окрузі, колишній помаранчевий губернатор області Олександр Буханевич.

“Теплогенеруюча компанія “Флагман” створена у травні 2016 року. Її засновником виступає острожанка Ірина Панчук. Розмір статутного капіталу підприємства становить 1 тис. грн.

“Енергосервісна компанія “Еко-Ідея” створена хменичанином Андрієм Алєксєєвим у грудні 2015 року. Розмір статутного капіталу підприємства становить 5 тис. грн.

Нагадаємо, що 5 квітня 2015 року парламент ухвалив Закон України “Про ринок природного газу”. Новий закон про ринок газу, який передбачає відділення функцій оператора від функцій тих, хто видобуває газ, і постачальників, вступив в силу з 1 жовтня минулого року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 17

 1. Та нормальний статутний капітал для фірми.

 2. Станом на кінець вересня 2016 року найменше невиплачених зарплат було зафіксовано у Хмельницькій області – 2,9 млн гривень та Чернівецькій обл. 3 млн грн. Про це повідомляє УНН.

 3. Оце і наслідки децентралізації і “наслідки введення в дію Закону про ОСББ, Закону про ринок газу? Хлопці готуються? Це майбутні “управителі і колектори”!?

  • Так завжди було. Які колектори.

  • Ідея ОСББ в принципі непогана …, але для заможного суспільства, в якому є лиш мінімальний рівень корупції. У нас же на Україні (наш класик Т.Г.Шевченко в своєму заповіті писав саме так) цю ідею, як завжди перекрутили і спотворили та використовують для того, щоб влада (і загальнодержавна, і місцева) «скинула з себе», як зобов’язання фінасувати утримання досить зношеного житла, яке якраз з їхньої вини кілька десятиріччь незалежності майже не «амортизовувалося» (не ремонтувалося тощо), так і взагалі відповідальність за це житло і забезпечення його мешканців комунальними послугами та енергоносіями. Крім викладених чинників ОСББ не можуть єфективно діяти в наших реальних умовах і через те, що постачальниками води і каналізування, тепла, газу і електроенергії та т.п. є по суті монополісти, та також через те, що інженерна інфраструктура, що їх повинна забезпечувати, в т.ч. – мережі постачання, майже зовсім не те що, не розвивалася, але необхідним чином і не ремонтувалася теж ще з радянських часів. Але є ще один дуже небезпечний для теперішніх чи майбутніх мешканців усіляких новозбудованих чи знову будующихся (якщо вони будуть добудовані?) «кварталів і кооперативів» фактор, про який більшість з цих мешканців навіть не здогадуються. А саме – структури, які насправді є іхними забудовниками (а там, з метою уникнення відповідальність, досить заплутані структури) ще до заселення створюють «свої» ОСББ, які потім будуть диктувати цим мешканцям «свої», звичайно тільки їм вигодні умови, умови оплати. В цьому ж і справжня причина т.з. “децентралізації” (просто у загальнодержавної влади немає грошей і … совісті). Так що люди, “включіть мозги” і не “ведіться”.

   • ОСББ и децентрализация – это совершенно разные вещи. Ну как это можно валить все в одну кучу?! Ну научитесь разбираться хотя бы в элементарном!!! Комментарий компетентного, который совершенно не компетентный – это комментарий типичного человека с коммунистическим мышлением, потребителя. Как же миллионы людей, проживающих в селах, в частных секторах, которые сами за свои деньги проводили свет, газ, воду! Сами содержали и ремонтировали эти коммуникации. Мало того, что большинство получило жилье бесплатно, на халяву, потом это жилье приватизировало давным давно, давайте еще будем им это жилье и коммуникации ремонтировать! Совковое потребительство! Это ваше жилье, содержите и ремонтируйте, заботьтесь о нем, слезьте с дивана уберите подъезд, двор. Кроме вас там никто не ходит и не сорит. ЖЕК только предоставляет некоторые услуги.

    • Якщо ви не зрозуміли, що в “нашому випадку”, як і взагалі у всьому цивілізованому світі, ці поняття пов’язані між собою (тільки з різних причин, див. нижче), то чим я можу допомогти. Але насправді ви мене зрозуміли. Ви просто лукавите, бо я вас “зачепив”. Ви, певно, якраз від згаданої вказаної мною влади чи інших згаданих мною тут “зацікавлених осіб”. Повторюю (скоріше для інших, а не для вас), ці ідеї і поняття дуже корисні і ефективні, але в тих суспільствах і державах, де влада і суспільство цивілізовані і заможні та не настільки корумповані (це також пов’язано між собою напряму). І вони історично і економічно напряму повязані між собою, бо ОСББ (кондомінімуми та т.п.) якраз є елементом децентралізації (просто смішно не знати це). Знову повторюю, “в нашому випадку” вони також пов’язані, але іншим, а саме тільки тим, що у нас влада таким чином хоче “зняти с себе відповідальнсть” (за що і чому, я вказав в попередньому своєму коментарі). Так що “не дуркуйте” і не друкуйте несінітниці, не всі дурні. А порушуєте порядок (смітите, машини неправільно паркуєте і т.п.), я впевнений, якраз ви та такі як ви, бо ви вважаєте себе “вищими істотами”. Це видно з вашого зверхнього відношення у вашому коменті. А може я помиляюсь і ви не лукавите, а просто … “некомпетентні”.

     • Так. Утворення ОСББ розпочало реформування житлово-комунального господарства десь з 1995 року. Тоді звичайно про передачу більшості коштів і повноважень на місця мови не було і не могло бути. Тоді бувша соціалістична Європа тільки намагалась ставати на цивілізовані рейки і шукала шляхи. Адже у нас виявився шлях змін унікальним. Тільки у нас був тоталітарний комунізм з усіма його негативними наслідками. Децентралізація включила в свої процеси продовження утворення ОСББ. По суті децентралізація передбачає зміни у всіх сферах. Це вимушений крок, його диктує час. На початку будь-якого нового шляху помилки, неточності, блукання. Але його треба пройти і всім бути пильними, уважними на цьому шляху. Стояти в стороні і чекати, що хтось прийме рішення і візьме відповідальність на себе, а я отримаю готове налагоджене життя не вийде. Ми ж усі хочемо мати хороший інтернет, гарні помешкання, їздити на нових авто, отримати і дати дітям гарну освіту, такий прогрес може дати тільки цивілізація, з її постійним розвитком, отже зміни потрібні і вони стануть постійними. Інакше не встигнемо за викликами життя.

 4. Про що стаття? Дали ліцензію? Слава Богу! Нехай працюють. А тим, кому смішно, нехай спробують дати роботу хоч щось зробити в нашій країні чи дати роботу хоч одній людині

 5. ОСББ це правильно. Кожен повинен дбати про своє майно. Дядьки в хатах завжди дбали і дбають і не чекають коли хтось прийде і попідімітає йому біля будинку. Та й діти дядька не розмальовують стіни як діти в підїздах жеківських будинків. Не встигли пофарбувати і побілити вже порозмальовували і знову жек винен.

 6. Децентралізація всі цивілізованим країнам подобається, а нам що? Давай централізацію? Щоб гроші забирались в центр як раніше. Добре що зробили децентралізацію, скільки грошей міста отримали! Поремонтують дороги, двори, тротуари. Буде гарно.

  • Хто отримав?? міста!!! а села?? там що не люди живуть!! Так це не децентралізація а централізація…. І влада зосереджена у однієї людини.
   Не брешіть людям!!!!!

   • І села отримали. Зараз на рахунках великі гроші в селах. Вимагайте від обраних вами голів територіальних громад прозорого і ефективного їх освоєння. Села після децентралізації мають багато грошей. Вчіться ними розпоряджатись самі.

   • Заспокойтеся, не треба істерик. Розберіться краще. Ви для того громадськість щоб контролювати цю людину, яку самі на виборах обрали. Ви маєте на це право, не бійтеся. Тут уже відповідальність на вас самих, винних не треба шукати.

 7. А хто це так хоче зробити Хмельниччину чиєюсь губернією?

 8. Анонимному (вас там много -разберетесь). Губернатора (председателя ОГА), кстати. никто не избирал, его назначил президент

  • НЕПРАВИЛЬНО НАЗНАЧИЛ… НУЖНО ХОРОШО ПРИСМОТРЕТЬСЯ К ЧЕЛОВЕКУ.. ПРЕЖДЕ ЧЕМ СТАВИТЬ РУКОВОДИТЕЛЕМ ТАКОГО МАСШТАБА…ДА И КОМАНДА У КОРНЕЙЧУКА НЕ ОЧЕНЬ УДАЧНАЯ…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.