На Хмельниччину з робочим візитом завітає міністр юстиції України Павло Петренко

Робоча поїздка Міністра юстиції України Павла Петренка до Хмельницької області планується на 13 жовтня цього року.

У програмі заходів презентація Міністром юстиції ініціативи (проекту) щодо співпраці та урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Асоціацією об’єднаних громад Хмельницької області та Міністерством юстиції України у сфері отримання електронних сервісів.

На сьогодні Хмельницька область є лідером в Україні щодо впровадження реформ з децентралізації, зокрема на теренах області створено 22 об’єднані територіальні громади. По кількості населення, які ними охоплюються, ми займаємо перше місце в Україні. Підписання Меморандуму забезпечить можливість отримання жителями віддалених куточків області сервісів Міністерства юстиції України в приміщеннях сільських, селищних рад. Участь у заході прийматимуть голови місцевих рад об’єднаних територіальних громад.

Серед запланованих заходів: відвідування Національної академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького, робоча зустріч з новопризначеними керівниками Бюро правової допомоги, зустріч зі студентством та викладацьким складом Хмельницького університету управління та права, відвідування Національного банку України у Хмельницькій області з метою обстеження приміщення для  переїзду Головного територіального управління юстиції в області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Скорочується НБУ і чисельність управлінь відомства (оптимізація) для чого предавати приміщення спеціального призначення, де в свій час знаходилось три банки? Не розумію…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.