У Хмельницькому відкрилася унікальна виставка “Переможці”, присвячена Героям АТО

Сьогодні у Хмельницькій дитячій художній школі відбулася презентація соціального мультимедійного проекту “Переможці”. Разом з куратором проекту, ведучою новин ТСН Соломією Вітвіцькою, на Хмельниччину завітаєли герої АТО-“переможці” В’ячеслав Буйновський, Михайло Ващенко та Олексій Замірко.

385807490

385807469

У Хмельницькому виставка триватиме до 21 жовтня. Відвідати експозицію всі охочі можуть з вівторка по неділю з 12.00 до 19.00. Вхід вільний.

385807485

Проект “Переможці”, що розповідає дивовижні історії бійців АТО та жінки волонтера, які втратили частини тіла, але не втратили сили духу, сколихнув душі тисяч українців з різних міст України.

Довідково. “Переможці” – це фотоекспозиція відомого українського фотографа Олександра Мордерера та арт-директора Тетяни Рубльової, відео арт, серія сюжетів ТСН від Соломії Вітвіцької, а також спеціальний благодійний випуск журналу VIVA! Переможці.

Кошти від продажу журналу з історіями життя учасників проекту спрямовуються на розвиток сучасного протезування в Україні. Кожен охочий зможе придбати випуск на виставці й підтримати таким чином благодійну ініціативу.

Всі фото ТСН.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Виставка дуже якісна. подивіться, не пожалкуєте

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.