Чорноострівська селищна рада вирішила не економити на сміттєвих контейнерах, відсіявши дешевші пропозиції

Чорноострівська селищна рада 7 жовтня підписала договір з ТОВ “Еко-Львів” на поставку 100 контейнерів для збирання побутових відходів.

Загальна вартість угоди становить 659,4 тис. грн, повідомляється у системі “Прозорро”.

Сміттєві контейнери повинні бути виготовлені з металу і розраховані на вантажопідємність не менше 500 кг. Гарантія на виріб – не менше одного року.

Конкурентами на торгах виступили ТОВ “Запоріжкомунсталь” з пропозицією 620 тис. грн і ТОВ “НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО “УКРРЕСУРС” – 657 тис. грн. Однак тендерний комітет відхилив їхні заявки через невідповідність документації.

За даними ЄДР, ТОВ “Еко-Львів” належить львів’янам Олегу та Олесі Гайовишиним.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

 1. Из Википедии: “Чёрный Остров — посёлок городского типа в Хмельницком районе Хмельницкой области Украины. Население 984 жителя (на 01.01.2016). Посёлок расположен на реке Южный Буг, в 2 км от железнодорожной станции Чёрный Остров, в 20 км от Хмельницкого”. Значит: “з живих і ненароджених і мертвих” – 659400:984= по 670 грн. А если взять взрослое население, ну скажем, ибирателей от 18+, то 659400:701= по 941 грн. с каждого.
  Как в старом анекдоте: “А я нацарюю рублів сто і втечу!”

  • Дуже цікава математика вийшла)))
   Ваші розрахунки дещо не відповідають дійсності. Враховуючи те, що у 2015 році затверджений перспективний план створення територіальних громад, то на даний час створено Чорноострівську об’єднану територіальну громаду. До складу такої тергромади входять понад 20 населених пунктів. Тому, Ваші розрахунки необхідно трохи відкоригувати))))
   Хочеться сказати, що селищною радою об’єднаної територіальної громади проводилася закупівля контейнерів для збирання побутових відходів в загальній кількості 100 шт. Різниця між найдешевшою (але під великим питанням чи найякіснішою) становить 390 грн. на 1 контейнеру (6200 грн. – 6594 грн.), а другою пропозицією 24 грн. (6570 грн. – 6594 грн.).
   Також, відповідно до оголошення очікувана вартість закупівлі 100 контейнерів становить 700000,00 грн. Ці кошти виділенні із ДЕРЖАВНОГО бюджету на розвиток територіальних громад і можуть бути використані лише за призначенням (на закупівлю контейнерів). І тут стоїть дилема – чи закупити для сіл, які входять до тергромади контейнери ЄВРОПЕЙСЬКОГО зразка, чи закидати узбіччя доріг, вулиць та лісів сміттям.
   Якщо розраховувати економією коштів то виходить цікава ситуація. Зекономлено 40600 грн. (700000,00 – 659400,00 = 40600)
   Ось такого роду статті спрямовані в першу чергу для відстоювання приватних інтересів, а не інтересів жителів окремих сіл, селищ, міст, а також жителів Хмельницької області.
   І на кінець хочу повідомити, що закупівля контейнерів для сміття проводилася відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» через систему «PROZORRO». Пропозиції ТОВ “Запоріжкомунсталь” та ТОВ “НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО “УКРРЕСУРС” були відхиленні у зв’язку із тим, що їхні пропозиції не відповідали вимогам тендерної документації та ЗАКОНУ.
   У разі якщо селищна рада вирішила б якимось чином, в супереч Закону, укласти договір із найдешевшим постачальником не враховуючи тей момент, що такий учасник мав бути відхилений при проведенні закупівлі, то в такому разі правоохоронними органами було б здійснено перевірку документів і встановлено, що селищна рада порушила вимоги Закону та не відхилила такого учасника(уасників), та після такої перевірки зобов’язали б селищну раду розірвати договір, що потягнуло за собою не поставку контейнерів. Ну і в такому випадку селищна рада зекономила 700000,00 грн.)))))) То ж давайте в такому випадку не будемо нічого купувати, щоб не витрачати і економити бюджетні кошти))))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.