У Старокостянтинові створили тимчасову контрольну комісії для контролю роботи акумуляторного заводу

7 жовтня на сесії міської ради було винесено питання про створення тимчасової контрольної комісії щодо акумуляторного заводу. Але частина депутатів разом із секретарем Старокостянтинівської міської ради Олександром Степанишиним виступила проти прийняття цього рішення. Про це повідомляє Перша міська газета.

“Є право депутата місцевої ради вимагати усунення порушення законності. Депутат місцевої ради у разі виявлення порушення прав та законних інтересів громадян має право вимагати припинити порушення, що ми і маємо робити, приймаючи відповідні звернення”, – сказав депутат Олександр Афанасьєв, який виступив автором проектів рішень, які стосуються діяльності акумуляторного заводу у Старокостянтинові і порушень, що були виявленні екологічною інспекцією на цьому.

Проте секретар ради Олександр Степанишин закливав депутатів не підтримувати цей проект рішення. “Я закликаю не підтримувати це рішення”, – сказав Степанишин.

В результаті з 27 депутатів, 14 – проголосували “за”, 13 “утримались. Спочатку секретар ради оголосив, що рішення не прийняте. Але після того, як депутат Олександр Афанасьєв вказав секретареві на його помилку – згідно Закону “Про місцеве самоврядування” рішення про створення тимчасових комісій ради вважається прийнятими, якщо за них проголосувало не менше 1/3 від загальної чисельності ради, секретар ради був змушений оголосити, що рішення-таки прийнято.

Нагадаємо, ще з серпня 2016 року депутати Старокостянтинівської міської ради не спромоглися прийняти жодного рішення, яке б стосувалось контролю діяльності акумуляторного заводу. Місцева влада робила все можливе, аби рішення не було прийнято депутатами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.