У Хмельницькому пікетували поліцію та вимагали відставки її керівника

Анонсована заздалегідь у соцмережах акція біля ГУНП у Хмельницькій області розпочалась сьогодні об 11:00.

Разом із журналістами зібралось близько сотні людей, котрі вимагали відставки головного поліціянта області Миколи Семенишина за віддання наказу про побиття людей у Білогір’ї та співучасть у розкраданні палива для атошників.

2

3

Сам Микола Семенишин пояснив протестувальникам, що прокуратурою  порушено за ознаками статті 365 кримінальне провадження щодо дій працівників поліції у Білогір’ї. Коментувати дії прокуратури він вважає некоректним.

5

Про звинувачення посадових осіб ГУНП у Хмельницькій області щодо розкрадання паливо-мастильних матеріалів генерал зазначив, що Генеральною прокуратурою ведеться відповідне розслідування, сьогодні у Хмельницькому працює робоча група Національної поліції, яка зробить свої висновки.

Радник Авакова Михайло Апостол пояснив, що робоча група Національної поліції проводить власне службове розслідування вказаних фактів та попросив громадськість не загострювати ситуацію, а зачекати її вирішення у правовому полі.

4

Після завершення пікету, один із його організаторів Сергій Скоробогатий сказав, що активісти повезли звернення до Генпрокуратури та Авакова з вимогою відставки Миколи Семенишина.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. А чому семенишин особисто не прибув у Білогір”я ?

 2. А потому что он не знаком с таким понятием как офицерская честь ! Офицерская честь – не интрига ,не месть , не скандал, не дуэль, не коварство. Просто если жива офицерская честь .
  Офицерская честь не менялась от звезд на погонах.

 3. хто би пикетував як не злодій Скоробогатий. спочатку по $2000 брав “відкату” за атестацію, будучи членом “атестаційной” комісі, а тепер “пикетує”, видать грошей з С
  еменишина хоче

  • Митингует скоробагатый, атестацию проводит скоробагатый, протестует, бьет стекла, кричит ганьба. Каждый майдан видно эти постные рожи одних и тех же активных горлодеров. ГДЕ РЕЗУЛЬТАТ!!!! это уже вообще становится полным маразмом. Идиотизмом завершонным. С них надо спросить, иначе эта картинка еще долго будет. Штатный протестактив из трутней сумасшедших, корыстных негодяев и подлецов, просто выполняют часть программы по дыбилизации и грабежа населения.

  • Підримаю!! Скоробогатого треба опудалом зробити!

 4. Тітушки Буряка не допомогли зняти з посади справжнього офіцера поліції Семенишина! А коли Семенишин попросив підняти руку постраждалим від рук поліції – жоден з присутніх не підняв. І ще один показовий момент: коли Скоробогатий показав на годинник – натовп мов по команді змотав плакати і сунув до своїх автобусів-неопланів. Видно мало заплатив Буряк за цей театр. А я підтримую генерала-патріота!

  • Скільки тобі вділив ” генерал-патріот” з відкату від пального ? Чи ти його родич?

 5. Позиція Миколи Олександровича щодо розвитку подій достойна офіцера, бо то людина яка пройшла вишкіл честі, про це можуть сказати свідомі, а не куплені і проплачені савули і “генерали” нікому невідомих само створених козаків, яких очолює Пан Скоробагатий. Кам’янець за Семенишиним. Проскурів також розуміє, що питання не в розкраданні, або побитті людей, а в майбутніх виборах в верховну раду, тому кукловоди затрусили штанами і тролять порядну і достойну людину.

  • А Семенишин що вже милиться у Верховну Раду ? Ну з богом ! Хай ще там так оканфузиться .

  • Побачила вчора Семенишина , а в нього над головою світиться німб , а на плечах дві великі гулі – крила пробиваються ! Ну прям ангел спустився на ГУНП.

 6. А Шутяка і ригівську команду на мітингу бачили????? А він є! Один із головних тіньових організаторів і спонсорів цього дійства!!! Всю свою агентуру активізував, щоб збити Симинишина!!! Треба визнати, що потужно!!!

  • Є фото і є відео ! Покажи конкретно де названа команда . Тоді повірю . Інакше як говорив Станіславський : ” Не вірю! “

 7. Якщо мент краде бензин, тоді хтовін? Сукін син!
  Хто в АТОшніка украл? Поліцейсьий генерал!
  Зам пасеться на “капусті”? Не ребята я не вкурсе!

 8. СКОРОБОГАТИ + СИМЧИШИН = МАЙДАНУТЕ БИДЛО ! БУДЬ ГІДНИЙ ПІДЕРАСА БАНДЕРИ !

  • А до чого тут симчишен? Цей сикун запхав язика до сраки та сидів тихенько замість того аби заявити свою позицію щодо ментовського беспределу та корупції в поліції!!!

 9. Боротись з криміналом не просто і не легко. Семенишин має досвід і людина він хороша. Залишитися сьогодні без кадрів в криміналістиці – це комусь потрібно щоб в країні був кримінальний хаос. Комусь це вигідно. Поліція не може всього розказувати і все оприлюднювати. В нас відносно спокійно. Треба берегти цей спокій. Особливо в час коли донецькі бандюки розповзлись по Україні і за законом Савченко повипускали все!

  • Боротися з професіоналами в криміналістиці в першу чергу почав і продовжує Семенишин . А сам він в в криміналістиці так розуміється , як свиня в парфумах . Мабуть йому це було вигідно .

   • Да.основна робота для семенишина – розповсюдження продукції компанії Амвей .Про це красномовно говорять фото опубліковаі раніше в ЗМІ .А служба в ГУНП – дозвілля . А на дозвіллі , що людина хоче те і робить , Хоче бігає по Лісогринівецькій трасі , хоче їздить на конях , а хоче і зі своєю” філармонією” виступає. Кому какоє шо !

 10. Розбурхати людей зараз дуже просто. Розкажуть хто твоя дочка, потім іди докажи всім що в тебе дочки зовсім немає.Коли вже люди перестануть дозволяти себе використовувати в поганих цілях.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.