На Хмельниччині презентували антирейдерський штаб, який очолив екс-нардеп

Сьогодні у Хмельницькому презентували роботу антирейдерського штабу, який на прохання аграріїв створила «Батьківщина».

В.о. голови Хмельницького обласного осередку ВО «Батьківщина» Олег Лукашук, який і очолив антирейдерський штаб, наголосив, що партія системно та ґрунтовно підійшла до цього питання.

22

Головним завданням для штабу є правовий захист селян, протидія рейдерству та незаконному захопленню сільськогосподарської землі. До його складу увійшли представники аграріїв, юристи, депутати, громадські діячі.

«Філософія, котру сповідували організатори приватизації, що кожен отримає частку майна – не виправдалась. Сьогодні маємо владу олігархів. Якщо дозволити продаж землі, то селяни, котрі не мають грошей, щоб цю землю купити, не зможуть конкурувати з олігархією та міжнародними корпораціями» – зазначив Олег Григорович.

За його словами, нині в Україні орієнтовно проживає 13 млн. сімей. З них майже 9 млн. отримуватимуть субсидії. Це говорить про тотальне зубожіння населення, тому вкрай важливо зупинити продаж землі.

«За статтею 13 Конституції України земля належить українському народу. Тому партія «Батьківщина» розпочала підготовчий період до проведення всеукраїнського референдуму щодо заборони продажу землі. Я закликаю усіх прийти на референдум та визначитись – схвалюєте ви продаж землі чи ні» – наголосив Олег Лукашук.

Депутат Хмельницької обласної ради від ВО «Батьківщина» Анатолій Перейма, який також увійшов до складу штабу, додав: «Продаж землі може привести до катастрофічних наслідків. Аграрії Кіровоградської області під час форуму  говорили про велику кількість рейдерських захоплень. Сіяли одні, а збирають уже інші. До кінця цього року закінчується мораторій на продаж землі, тому ті, у кого є великі гроші, зарухались, аби увірвати ласі шматки. Це рейдерство потрібно зупинити».

За його словами, критична ситуація в АПК, стала причиною організації роботи антирейдерських штабів по всій країні.

Всі, хто потребує допомоги та захисту можуть його отримати, зателефонувавши до  антирейдерського штабу за телефонами гарячої лінії:

0 800 50 40 40

(0382) 65 61 96

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Нехай цей старий лантюх з лайном, теж саме скаже про свої карєри у Славутському районі….., де ця тварина роками по фабульних документах пісок вибирає, внаслідок чого у людей вода в кирницях пропала! Прочитай статтю 13 Конституції – земля, ії надра… є обєктами власності Українського народу! І ніхто не хоче до цього часу провести перевірку по цих карєрах…..

  2. Ржу. Лукашук антирейдер. Ржу.

  3. Мафию побеждать не надо – её нужно возглавить!

  4. Значить намечается грабеж.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.