Представники ринку ритуальних послуг Хмельницького провели засідання круглого столу

28 вересня цього року ГО «Професіонали похоронної справи», котру очолює Микола Козловський, організувала та провела засідання круглого столу, аби обговорити проблеми ритуальної галузі Хмельницького та знайти шляхи їх вирішення. Слід відзначити, що така подія відбулась вперше серед підприємців ринку ритуальних послуг.

2

До участі в обговоренні були запрошенні представники органів державної влади, СКП «Хмельницька міська ритуальна служба», приватні підприємці, котрі надають ритуальні послуги (ФОП Сурма А, ФОП Маковські, ФОП Панасюк, ФОП Пивовар, Похоронний дім «Моменто морі» та інші), представники громадськості.

Дискусія точилася довкола обговорення питань доставки до судово-медичної експертизи.

1

На сьогодні законодавчо склалася ситуація, коли за доставку несуть відповідальність органи поліції. Однак відсутність фінансування та вільного транспорту обмежують їх дії. У зв’язку з цим існує домовленість місцевої поліції з представниками ГО «Професіонали похоронної справи», котрі виконують доставку до судово-медичної експертизи безкоштовно. Про це детально розповідав голова ГО «Професіонали похоронної справи» Микола Козловський у інтерв’ю НГП.

3

Підсумовуючи обговорення, підприємці підтримали ініціативу співпраці ГО «Професіонали похоронної справи» з поліцією. Окрім того, вирішили, що представники громадської організації, котрі виїжджатимуть за викликами, будуть мати відповідні посвідчення та уніформу. Директор СКП «Хмельницька міська ритуальна служба» Сергій Бортнік засвідчив, що на сьогодні комунальне підприємство не здійснює такий вид послуг та підтримав ініціативу приватників у цьому напрямку.

Окрім того, підприємці ринку ритуальних послуг вирішили, що копанням могил, благоустроєм кладовищ та оформленням документації буде займатись виключно СКП «Хмельницька міська ритуальна служба».

Для приведення ринкової цінової політики у певну відповідність, було прийнято рішення про створення соціального пакету ритуальних послуг, котрі надаватимуться підприємцями міста. З цією метою затвердили орієнтовний перелік складових цього пакету та домовились, що орієнтиром з цього питання для приватників буде комунальне підприємство.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Ну молодці, тепер не будуть приїжджати додому підприємці через хвилину як тіки-но людина померла і навязувати свої послуги і товар?

 2. Нарешті дійшли до діалогу. І почали хоч про соціальні питання говорити! Дійсно хоч якійсь зрушення з місця!

  • в понеділок похоронили бабусю Валю 1941р.н. .. так за послуги ритуальників заплатили трьохрічну пенсію бабусі..прийшлося бальзамувати бо в вихідний день ніхто не дає довідку на поховання… люди помирають як мухи а ритуальний бізнес ще більше процвітає.. коли директоркою була пархомець то заробітки працівників з похоронного бюро були майже 700-800 зелених…

   • Скажіть будь ласка в кого ви замовляли послуги? Навіть при самій мінімальній пенсії це виходить близько 50000грн можливо це з поминками і пам’ятником. Я особисто хочу взати де ви брали і ми разом подивимось чи дійсно це стільки коштувало, всі договори замовленьРитуальні фірми мають зберігати. Дякую за увагу! Голова ГО “ППС” Козловський М.Ю.

 3. Козловський рубає з ходу!! Молодець так тримати !

 4. А Козловський як завжди намагається проявити милосердя та розуміння, хоча не всі розуміють, що саме він і є тим”професіоналом похоронної справи”, який готовий на все заради чергового замовлення, незважаючи на стан людей, які переживають горе втрати близької людини. Це людина (якщо так доречно назвати його) настільки бездушна та егоїстична, не має ніяких моральних цінностей, окрім матеріальної вигоди. Але Бог все бачить, пам’ятайте про це,пане Козловський! Миру і спокою вам! Вічна пам’ять!

 5. Шановний “Реаліст “! Запитайтесь хоча б одного мого замовника про мене і про мою фірму, і Ви почуєте правду, а Ваші слова – суцільна брехня! Я свою роботу для людей роблю від душі, бо то є моє обличчя і обличчя моєї фірми. Я сплачую всі відповідні податки. А Ви, я бачу, тільки анонімно обливаєте брудом. Такі як Ви і нашу Україну доводять до краху! Миру Вам також!

 6. Навіщо мені запитувати, якщо я знаю особисто? Отже, в мене є підстави так вважати! І мені щиро жаль тих людей, які були змушені скористатись Вашими послугами! А саме змушені, тому що від послуг Вашої контори неможливо відмовитись, не залишите в спокої! А ще цікаво, коли на адресу приїхали Ви та представники іншої ритуальної служби, то Ви починаєте обливати брудом своїх конкурентів, на очах в родичів померлих! То про яку душу може йти мова? А чому Ви підняли тему податкування? Показуєте як в Вас все чесно та прозоро? Ви зобов’язані їх сплачувати! Розмова йшла не про податки, а про ставлення до людей! Піду покрушу трохи Україну, бо від Вашого виправдовування огидно!

 7. Я бачу Ви все так добре знаєте, цікаво звідки?
  Тільки якщо б це була правда і я дійсно обливав брудом конкурентів на очах у людей, то постає логічне питання чи скористалися б вони моїми послугами після такого?
  А тема оподаткування дуже важлива для Хмельницького, адже це є прибуток в бюджет!
  Скільки Ви сплачуєте податків? І яким видом діяльності Ви займаєтесь? Окрім обливання брудом!!? Бо, я бачу, Ви дуже обізнаний фахівець ритуального обслуговування!!
  Не маю наміру з Вами надалі спілкуватися, з людиною, яка конретно направлена на обрехуваня інших людей.
  Дякую за увагу!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.