ХАЕС планує вивести на плановий ремонт другий енергоблок

Хмельницька АЕС, яка входить в структуру Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» планує з 9 жовтня вивести в планово-попереджувальний ремонт енергоблок № 2.

Про це повідомляє прес-служба «Енергоатома».

«З 9 жовтня 2016 року на енергоблоці №2 Хмельницької АЕС планується розпочати проведення середнього планово-попереджувального ремонту»,- йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що цей ремонт триватиме 52 дні. У прес-службі зазначили, що серед основних ремонтних робіт буде проведено: капітальний ремонт першого парогенератора і головного циркуляційного насоса, гідроємностей системи аварійного охолодження активної зони (САОЗ-1), другого циліндра низького тиску, циркуляційного насоса, арматури.

Крім того, на енергоблоці №2 Хмельницької АЕС буде здійснюватися середній ремонт реакторної установки; каналів систем безпеки; тепломеханічного та електротехнічного обладнання; засобів теплової автоматики і вимірювань; контрольно-профілактичні роботи на системі попереднього напруги захисної оболонки.

Згідно з розробленим графіком буде здійснена підготовка і проведення експлуатаційного контролю металу обладнання та трубопроводів; роботи з продовження ресурсу обладнання.

Довідково. Хмельницька АЕС (ХАЕС) – розташована на території Хмельницької області в місті Нетішин. У складі Хмельницької АЕС працює два енергоблоки (ВВЕР-1000) загальною потужністю 2000 МВт (підключені в 1987 і 2004 роках). Основне призначення станції – покриття дефіциту електричних потужностей у західному регіоні України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.