Хмельницькі аграрії підтримали Всеукраїнський страйк

Сьогодні в усіх областях України відбувся Всеукраїнський страйк аграріїв. У Хмельницькому він розпочався о 9.00 біля знаку «Хмельницький» у напрямку Вінниці.

3

2

Аграрії вимагають:

– Ухвалити законопроект 3851-1 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав платників податку на додану вартість, у тому числі сільгоспвиробників» до кінця 2016 року.

– Повернути систему оподаткування аграрного сектору, яка діяла до 1 січня 2015 року, як найбільш придатну для стимулювання аграрного виробництва в умовах браку інвестиційних коштів та високої інфляції.

– Продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення до того часу, поки не буде розроблено всього комплексу законодавчих актів, необхідних для завершення земельної реформи.

1

4

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Аграрії звикли заробляти мільйони засіваючи землю соєю та ріпаком і сплачувати за все це мізер до бюджету. Прийшли нова жидівська влада, яка сказала поділитися… от і репетують.

  2. Ми аграрна область, треба підтримати малих фермерів, Треба щоб їм та і всім комфортно працювалось. Але і вони мають розуміти і виконувати свої зобов”язання перед державою. Діалог має бути чесний і відвертий. А то у нас виходить хто кого перехитрить.

  3. якого хрена там робить той дибіл алім міщук

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.