Дунаєвецька міськрада хоче переїхати в нове приміщенні, бо “не вистачає місця”

Депутати Дунаєвецької міської ради під час пленарного засідання 30 вересня затвердили проект рішення про «Капітальний ремонт адміністративної будівлі по вул.Шевченка, 50».

Як випливає із рішення, після добровільного об’єднання територіальних громад штат працівників в адмінбудівлі збільшився і тому виконком рекомендував перевести працівників в іншу будівлю по вул. Шевченка, 50.

Відповідний документ оприлюднено на офіційному сайті міськради.

«Основною проблемою, на розв’язання якої спрямований проект, є відсутність належних умов для повноцінної роботи працівників міської ради та умов надання послуг громадянам. Запорукою працездатності й продуктивності праці, забезпечення здоров’я й тривалості життя працівників є правильна організація робочого місця… Для якісного виконання посадових обов’язків персоналу не вистачає необхідної робочої зони. Діючий конференц-зал не поміщає в собі кількості осіб, які беруть участь в засіданнях виконкомів, сесій та робочих нарадах», – йдеться в обґрунтуванні рішення. Одне із завдань проекту також – «створення престижної установи, яка підніме імідж громади».

Площа нового приміщення, що з 14.04.2016 року знаходиться у комунальній власності Дунаєвецької міської ради -1355,4 м2. Орієнтовна вартість капремонту становить 1 мільйон 498 тисяч 829 гривень. Роботи проводитимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

Зокрема, планується провести заміну існуючих вікон та дверей на енергозберігаючі,  ремонт системи опалення, заміну електропроводки та електричних приладів, заміну внутрішніх мереж водопостачання та водовідведення, сантехнічних приладів, внутрішньобудинкові оздоблювальні роботи: ремонт стелі, стін, підлоги, ремонт елементів благоустрою та фасаду будівлі (утеплення та оздоблювальні роботи).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.