Патрульна поліція Хмельницького врізала свої “хотєлки” на 3 млн. грн і просить у влади найнеобхідніше

Управління патрульної поліції у Хмельницькому підготувало на розгляд місцевої влади Комплексну програму профілактики, попередження адміністративних правопорушень та покращення забезпечення громадського правопорядку для жителів міста Хмельницького» на 2016-2020 роки.

Відповідний проект з’явився на сайті міськради.

Загальний кошторис програми становить 1 млн. 180 тис. грн. За кошти міського бюджету патрульні планують придбати відеореєстраторів, 125 турнікетів, 125 медичних аптечок, 250 рукавичок, 220 пов’язок і 2 петлі для безпечного відлову безпритульних тварин.

“Виконання Програми дозволить поліпшити діяльність органів поліції щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, підтримання публічної безпеки і порядку; спрямувати зусилля органів поліції на протидію найбільш небезпечним посяганням на особу, її власність і громадську безпеку та порядок”, – зазначено у проекті рішення.

Як писав НГП, раніше хмельницькі патрульні написали програму “Поліцейський сервіс” на 2016-2020 роки загальним кошторисом 4 млн. 173 тис. грн.

Крім перелічених вище засобів, правоохоронці просили заправити їх на 3,3 млн. грн (заправка бензином марки А95; заміна оливи двигуна) і виділити кілька сотень тисяч на комфортне проведення часу (купити у службове приміщення музичний центр Panasonic вартістю 18,4 тис. грн, телевізор LG за 17 тис. грн, дивана – 16,6 тис. грн, синтетичного килима DAISYCARVING – 8 тис. грн, акваріумний набір Resun – 3 тис. грн. А ще журнальні столики Тиса Магнат, крісла SuperComfor, кондиціонер).

Наразі програма “Поліцейський сервіс” не виносилася на розгляд сесії міськради.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Треба звичайно, гроші є треба допомогти.

  2. А Гонтар не допоможе?

  3. в кошторис треба закласти гроші на засіб для зняття мікіяжу жінок -поліцейських… ходять по парку з розпущеним волосям та нафарбовані як повії….якби не форма то можна було б переплутати!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.