Облстат: з початку року борги із зарплат скоротилися на половину – до 2,9 млн. грн

На 1 серпня заборгованість із виплати заробітної плати у Хмельницькій області становила 2,9 млн. грн, що на 49,2% менше, ніж на початок цього року.

Як повідомляє Головне управління статистики в області, основна частка боргу із виплати заробітної плати (25,5%) припадала на підприємства будівництва, 18,8% – промисловості, ще 18,3% – освіти. З кожних 100 невиплачених гривень по 26 заборгували своїм працівникам підприємства Хмельницького, по 21 – м. Кам’янець-Подільського та Ярмолинецького району.

У структурі загальної суми заборгованості 55,8% утворено на підприємствах, до яких впроваджена процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом, 38,3% – на економічно активних підприємствах, решта – на економічно неактивних, тобто тих, які призупинили свою виробничо-господарську діяльність у 2015р. та попередніх роках.

Вчасно не отримали заробітну плату 0,4 тис. працівників економічно активних підприємств, або 0,2% від загальної кількості працюючих. Кожному із зазначених працівників не виплачено в середньому по 2657 грн

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.