Дороги Хмельниччини не ремонтувалися понад 30 років і є зношеними до критичної межі

95% доріг Хмельниччини не ремонтувалися 30-40 років, відтак, вони є зношеними до критичної межі і потребують термінового капітального або поточного ремонту.

Про це повідомила Служба автомобільних доріг на запит користувача «Доступу до правди».

У службі також зазначили, що фактичне навантаження автотранспорту становить 11,5 тон на вісь автомобіля. Дороги загального користування Хмельниччини у 60-80-их роках будувалися з розрахунку на навантаження до 6 т на вісь автомобіля (автомобілі ГАЗ, ЗІЛ, МАЗ).

Утім, за останні 20 років майже в десять разів зросла інтенсивність руху автомобілів. Відтак, збільшилося нормативне навантаження автотранспорту.

Разом з тим фактичне навантаження великовантажних автомобілів становить 13-15 т на вісь автомобіля.

Також у відповіді на запит повідомили, що на Хмельниччині прокладено 7177,3 км автодоріг загального користування, з яких державного значення – 2080,2 км (29% від загальної протяжності) та місцевого значення 5097,1 км.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Петя а скількі ти вже вкрав на цій посаді?

  2. Нема СССР і немає кому будувати. Цікаво а що робило то шобло скачуче по майданах. Де було це все бидло яке рикає “Шлява шлява Україні” Нехай ці дауни що все малюють на синьо-жовтий колір щей дороги помалюють в жовто- сине.

  3. Менше потрібно красти, і більше думати не про власне збагачення а про цінності держави…. жодна влада навіть теперішня яка обіцяла нам жити краще, нічого з дорогами не робила і не робить. Ви хоть один раз чули куди ідуть податки з однієї літри пального, скільки їх зібрали і куди використали – думаю що ні. Потрібно дороги місцевого значення віддати сільським селищним міським радам і податки від пального залишити їм. У кожному районні збудувати асфальтний завод, створити комунальні підприємства для ремонту доріг, тоді можливо буде краще…..
    А зараз вірус корупції на верху пожирає усі наші податки і збори….. і направляє кошти на ремонт тих доріг і тому с ким є договорняк…..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.