Прокурор Хмельницької області заповнив анкету доброчесності

Прокурор Хмельницької області Олег Синишин заповнив анкету доброчесності.

Копія документу розміщена на сайті ГПУ.

Він підтвердив, що своєчасно декларує власне майно, а рівень життя відповідає отриманим статкам; не був замішений у корупції; не втручався у службову діяльність підлеглих працівників прокуратури та представників влади.

anketa

anketa2

Як відомо, з 18 липня 2014 року Олега Синишина призначено прокурором Хмельницької області.

Нагадаємо, що 17 червня Міністерство юстиції України зареєструвало наказ Генпрокуратури, яким затверджено порядок проведення таємної перевірки доброчесності прокурорів в органах прокуратури. Згідно з цим наказом, прокурори Генеральної прокуратури, регіональних і місцевих прокуратур і слідчих органів прокуратури мають подати анкету доброчесності прокурора протягом 30 календарних днів після набуття чинності цим наказом.

Заповнені анкети будуть розміщені на офіційному сайті Генеральної прокуратури України. Якщо за результатами таємної перевірки доброчесності буде встановлено ознаки вчинення дисциплінарного проступку, прокурора буде притягнуто до відповідальності.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Абсолютно всі прокурори, що “працювали” при Пшонці та Шокіні апріорі не можуть бути чесними, тому вони повинні просто піти з органів. Якщо хоть один з них здійснить такий вчинок, тоді можна буде про нього щось говорити. А Синишин нехай займеться фізкультурою, а то вигляд у нього як в голови колгоспу в 60-ті роки.

  2. Прокурор і злочинець- ці слова вже давно стали синонімами. Немає в даній структурі порядних працівників. Всі посади як куплялись раніше так і купляються зараз. Нічого не змінилось. Розігнати іх всіх, і набрати нових молодих… Гірше ніж є, не буде точно.

    • От як би на лобі наколку зробити “я не беру хабарів” ….. кращеє чим анкету заповнити…

    • знаю одного колишнього війського прокурора…раніше проживали на одній площадці …так він за останніх десять років отримав ще дві квартири площею більше 120 кв метрів… одну в Хмельницькому..другу в Києві та зразу вийшов на пенсію…отримавши велику компенсацію та купивши нового джипа..зараз будує маєток під Києвом…ось такі в нас прокурори…а нові приходять ще гірші…бо ці вже набралися…а нові купують посаду та будуть відбивати потрачені гроші…систему треба міняти..

  3. Та на нього подывышся выдно що бандит,Вор в закони це нэ той шо сыдив в тюрми а ти що працюють в правохоронных оргонах.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.