Укроп закликає владу Хмельниччини ввести мораторій на підвищення комунальних тарифів

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ

« Українське об’єднання патріотів – УКРОП» звертається до  влади Хмельниччини з вимогою припинити тарифний геноцид та ввести мораторій на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги не простими гаслами, а дієвими кроками.

Вимагаємо від Хмельницької міської ради, Хмельницької обласної ради, всього депутатського корпусу рад  різних рівнів, продемонструвати справжню рішучість ставши на сторону народу, захистити кожного громадянина конкретними  діями, як це вже зробили обранці Києва, Дніпропетровська, Золочева Львівської обл.

На жаль, нещодавні Звернення до Президента України, Кабінета Міністрів України, Верховної Ради України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, під якими поставили підпис народні обранці міста Хмельницького та Хмельницької області не містить жодних правових наслідків. А відтак, вони можуть стати простим популістським кроком, без реальних дій.

yovdiy

Ми, « Українське об’єднання патріотів – УКРОП», закликаємо владу Хмельниччини не маніпулювати свідомістю громадян та наполягаємо на прийнятті конкретних кроків по вирішенню питання, щодо введення мораторію на підвищення тарифів на комунальні послуги.  Прийняття  рішення, щодо запровадження мораторію, зумовлено необхідністю недопущення галопуючого падіння рівня життя населення України, що відбувається на тлі скорочення рівня витрат на оплату праці та росту рівня безробіття, з одного боку та постійно зростаючого рівня інфляції, росту споживчих цін, падіння курсу національної валюти, з другого боку, а  також  заплановане підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги та спожиті у побуті природний газ і електроенергію.

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про ціни і ціноутворення», «Про житлово-комунальні послуги», «Про теплопостачання», з метою забезпечення соціального захисту населення, дотримання Конституції України, основних принципів державного регулювання цін і тарифів на житлово-комунальні послуги для населення на сьогодні, необхідно:

  1. Встановити мораторій (заборону) до 01 серпня 2017 року на введення в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги, а саме: електричну енергію, природний газ, теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, послуги з гарячого водопостачання і водовідведення для населення.
  2. Заборонити нарахування по розрахунках з 01 серпня 2016 року та стягнення з населення в пені за несвоєчасне внесення плати за житлово-комунальні послуги, зазначені в п. 1 цього рішення.

Маючи юридичне підґрунтя, усе це можливо зробити на рівні місцевої влади. А паралельно звертатися і до вищевказаних інстанцій.

Саме такі кроки дозволять  сприяти зупиненню зниження рівня платоспроможності населення та зменшенню соціальної напруги, а також виплаті стабільних платежів до компаній, що надають житлово-комунальні послуги, здійснюють тепло- та енергозабезпечення.

Не маючи представництва в депутатських корпусах, ми готові допомогти  у підготовці необхідних документів та здійснювати юридичний супровід усіх прийнятих владою рішень в цьому напрямку.

На сьогодні, ми закликаємо усю громадськість області активізуватися на захист власних інтересів і поставити свій підпис під листом – зверненням до місцевої влади, а депутатів обласної, районних та міських рад в області – ініціювати прийняття аналогічних рішень. Частину уже зібраних підписів, разом із проектами рішень про введення мораторію на підвищення тарифів ми уже передали до Хмельницької міської та Хмельницької обласної рад. Сподіваємося, що представники влади, всіх політичних сил, громадських організацій готові об’єднати зусилля та вирішити цю загальноукраїнську проблему.

Голова хмельницької обласної організації 

ПП« Українське об’єднання патріотів – УКРОП»

Д.ЙОВДІЙ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Дурню, як міська чи обласна рада може заборонити щось облгазу чи обленерго? Що для них рішення ради? Папірець.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.