“Завод точної механіки” завдяки державному оборонному замовленню за 2 роки потроїв обсяги виробництва

Держане підприємство Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки»(м. Кам’янець-Подільський), що входить до складу ДК «Укроборонпром», потроїв обсяги виробництва за 2 роки. У порівнянні з 2014 роком, обсяг виробництва у 2016 році зріс майже втричі, з 32,7 млн. грн. до 93,6 млн. грн.

Про це повідомили у прес-службі «Укроборонпрому»

«Збільшення показників – результат розширення Державного оборонного замовлення, зокрема, на автоматичні гармати калібру 30 мм ЗТМ1 та ЗТМ2. Якщо в 2014 році завод виробив 65 таких гармат, то тільки за перше півріччя 2016 року їх випущено вже 118», – заявив директор підприємства Мирослав Халік.

Так само прискорюється випуск всієї лінійки ЗТМ: запчастин, інструментів, приладдя для різноманітного озброєння та іншої продукції. Підприємство вчасно виконує державне оборонне замовлення.

Нагадаємо, ДК «Укроборонпром» передав 12 716 одиниць озброєння та військової техніки для силових відомств України за 2 роки. Починаючи з 3 кварталу 2014 року,  українська армія отримала від «Укроборонпрому» 8 012 одиниць нової та модернізованої техніки та 4 704 одиниці відремонтованих ОВТ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.