Попри заборону встановлювати нові МАФи у Хмельницькому влада таки зробила виключення

На сьогоднішньому засіданні Хмельницького виконавчого комітету не зважаючи на зауваження юридичного відділу та висловлений протест одного з членів виконкому,  було надано дозвіл на встановлення пересувної тимчасової споруди на вулиці Козацькій. Прийняте рішення  суперечить рішенню сесії про заборону встановлення нових тимчасових споруд на території Хмельницького.

“Зауваження стосується того, що є рішення сесії, яке забороняє встановлення нових тимчасових споруд. В даному випадку це тимчасова споруда. Немає розмежування для стаціонарних та пересувних – заборона діє для всіх”, – зазначила завідуюча юридичного відділу міської ради Лілія Демчук.

За словами заступника міського голови Володимира Гончарука, цей кіоск було перенесено з ринку “Приватна справа”, що на розі вулиці Панаса Мирного та проспекту Миру. Він наголосив, що переговори з підприємцями на цьому ринку були дуже тривалими та важкими. Коли було прийнято рішення про демонтаж всіх кіосків, підприємець Сергій Дригула погодився зробити це за власний кошт і завжди йшов на зустріч міській раді.

“Після демонтажу кіоску, підприємець кілька разів був на прийомі у міського голови і просив надати йому якусь альтернативу ділянку для того, щоб він міг проваджувати свою підриємницьку діяльність”, – зазначив Гончарук.

Начальник управління торгівлі Олександр Панченко також зазначив, що за весь час своєї підприємницької діяльності Сергій Дригула справно сплачував єдиний податок і в нього офіційно працює один найманий робітник. Також про дозвіл на встановлення кіоску для цього підприємця неодноразово просила спілка афганців.

“Неодноразово зверталась спілка Афганців, оскільки він є “афганцем”, приходили до міського голови. Підприємець постійно допомагає нашим воїнам в АТО”, – заявив Панченко.

Член виконавчого комітету від об’єднання “Самопоміч” Юрій Самолюк наполягав на законності: якщо рішенням сесії заборонено встановлення нових тимчасових споруд, то за будь-яких обставин йому не можна суперечити. За його словами, навіть добрі справи варто робити законно.

Попри запеклу дискусію членів виконавчого комітету і те, що це рішення суперечить забороні, яку було ухвалено на сесії міської ради, 9 членів виконавчого комітету проголосували за надання дозволу на встановлення пересувної тимчасової споруди за адресою вул. Козацька, 56\3. Торгуватиме Сергій Дригула крупами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. “Нужным людям все можно”. Сонцесяйний мер і його гопники не гребують цим висловом.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.