На Хмельниччині бюджети недоотримують, щонайменше, 40 млн. грн від оренди невитребуваних паїв – Олуйко

Депутат Хмельницької облради від фракції “За конкретні справи” і керівник обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Віталій Олуйко вважає, що районні бюджети недоотримують, щонайменше, 40 млн. грн від оренди невитребуваних земельних часток (паїв).

Таку заяву він зробив на сьогоднішній сесії облради.

“Спостерігається масове порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Голови райдержадміністрацій здають землю в оренду, в залежності від близкості до конкретного суб’єкта господарювання: “своєму” – під оренду ставку 2-3%, “чужому” – 5-6%. Єдине, що ми помітили – у Городоцькому та Красилівському районі орендну ставку підвищили до 7-8%”, – сказав обранець.

Аби усунути штучні дискрамінаційні умови, Олуйко пропонує скористатися досвідом Рівненсткої обласної ради, яка ще 2008 року затвердила Тимчасове положення щодо викоростання невитребуваних паїв.

“Якщо нам вдасться ухвалити цей документ і підняти орендну ставку до 5%, місцеві бюджети додатково одержать 37 млн. грн”, – сказав депутат.

Загалом, у Хмельницькій області облікується близько 100 тис. га невитребуваних паїв.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.