У Симчишина показали проекти, на які збираються витрати “громадський” мільйон

Хмельницький міськвиконком збирається затвердити 13 мікропроектів у рамках програми “Громадські ініціативи Хмельницького на 2016-2020 роки” загальною вартістю 990 тис. грн.

Про це свідчить відповідний проект рішення.

Згідно з ним, по 100 тис. грн можуть отримати представники громадськості на реалізацію проектів з відновлення Народного Будинку у мікрорайоні Гречани; встановлення дитячих майданчиків та спортивних комплексів; дольове фінансування ремонту дороги на вул. Івана Підкови за участю громади житлового кварталу; регіональний центр реабілітації та соціального розвитку.

Найменш затратним для міського бюджету виявився проект “Інтернет для жінок: складно чи реально?” – 8 тис. грн.

 

proekty

Як писав НГП, 18 травня Хмельницька міська рада ухвалила програму “Громадські ініціативи на 2016-2020 роки” з кошторисом 21 млн грн.

Метою програми є підтримка громадських ініціатив, спрямованих на акумуляцію ресурсів міської влади та громадськості для створення базисів сталого соціально-економічного розвитку міста або вирішення конкретних проблем, що його стимулюють.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

 1. а де будуть ці майданчики?
  як будуть обиратися місця?

 2. п.1. А кому “створять” приватний кабінетик? А чим займаються наші перинатальні центри?
  п.2. Тут святе. Але питання: а хто ті спеціалісти?
  п.3. Як в тому анекдоті: “Ми, Рабінович, с одной стороны, и ???? с другой строны….” А хто власник будівлі?
  п.4. Як звітував керманич міської освіти – вже майже всі школи під контролем. А що таке “доступна школа”? Що не вистачилo місць в звичайних? Чи це можливо школа Гюлена?
  п.5. Назвіть того історика.
  п.6. Сума невелика. Але – для яких жінок?? Що за сексизм.
  п.7. Якщо для воїнів АТО – тоді да. Чи для когось іншого? Для кого?
  п.8. Ремонт будівлі потрібен. Правда, там цегла не Дубівського цегельного заводу.
  п.9. Це що, “типа” ALL INCLUSIVE – БЕСПЛАТНО и НЕОГРАНИЧЕННО? Так в п.4 ми вже Гюлена згадували…
  пп.10,12,13. 282500 грн. Що. де, коли і хто будує, і для кого? Хто буде мати доступ до майданчиків і вартість послуг. Да, а що після останньої сесії міської ради в Хмельницькому іще знайдеться клаптик вільної землі?
  п.11. Пригадую Рабіновича: а хто в долях?
  Прохання до сайту: дайте трошки інформації по суті питань. буду вдячний.
  PS.
  У вас на сайті була публікація в квітні “Их нравы”. Подивіться. Може буде цікаво. Там про освіту. Але ідеї можна використати і в інших галузях. https://ngp-ua.info/2016/04/27028

 3. Немає ні копійки на екологію, річка та канали брудні, скверів у місті мало, але багато незрозумілих статей

 4. Більшість новостворених об’єднаних громад намагаються спрямувати всі свої сили на відновлення інфраструктури. Так як Новокалинівська міська об’єднана громада, яка направила левову частку фінансових надходжень на відновлення соціальної інфраструктури на своїй території. Докладніше тут: http://decentralization.gov.ua/news/item/id/2888

 5. У мене ідея: ввести в Закон про місецві вибори віковий ценз щодо кандидатів на посаду міського голови. Окрім місцевої прописки додати проживання на території громади останні 15-10-5 років (потрібне підкреслити). А то приходят в приход со своим уставом????

 6. не хочеться критикувати тому що це критиці не підлягає… хоча формально все “чисто”, прокурор не підкопається… побільше б комісійної компетентності щоб перестати проїдати місцеві гроші, а навчитись залучати інвестиції… а скільки таких проектів ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.