Заступник мера Мельник розкритикувала роботу обласного департаменту освіти щодо оптимізації закладів профтехосвіти

Заступник хмельницького міського голови Галина Мельник піддала критиці роботу обласного департаменту освіти щодо оптимізації закладів профтехосвіти.

Про це зазначено у її листі від 14 липня, адресованому меру.

“Реорганізація, яку проводить департамент освіти Хмельницької ОДА щодо злиття окремих навчальних закладів не призведе до ефективного вирішення проблеми функціонування професійно-технічних навчальних закладів, так як кількість учнів залишається незмінною, ринок праці недоотримує робітничих кадрів, окремі приміщення не вивільняються і надалі будуть використовуватись не за призначенням, навантаження на бюджет буде постійно зростати”, – сказано у листі.

Натомість пані Мельник пропонує частину приміщень закладів профтехосвіти надавати під відкриття шкіл, оскільки у Хмельницькому є потреба у створенні класів з наповнюваністю від 32 до 38 учнів.

mel

mel2

Загалом, у 2016 році на фінансування професійно-технічних навчальних закладів з міського бюджету виділено 27,5 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. ” галя 300 баксів” не має ніякого морального права щось критикувати……

  2. ЦІЛКОМ ПОГОДЖУЮСЯ!!!

  3. В петиції мова йде про профтехосвіту,а відповідь починається із переліку проблем міста .Критика на адресу Департаменту не аргументована.Що таке “відповідність робітничих кадрів ринку праці”?

  4. я вчився в класі з 42 учнями… ( хмельницька 1 -ша школа … 1981 рік..) наповнюваність класів не впливає на рівень знань….перевірено нашим класом багато років тому…а те що пропонує пані мельник—брєд сивої кобили!!!

  5. Зауступник мера пише меру листа!!! Я розумію, службову записку подати чи доповідну по певному питанню. А тут лист з вихідним номером! І Ця людина називає себе освітянином! Повна безграмотність. Ще й популізм в чистому вигляді. Ні з того ні з сього лист опублікований.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.