На Хмельниччині вартість ремонту районної лікарні завищили на 150 тисяч гривень

У ході дослідження фінансово-господарської діяльності одного з приватних підприємств Державною фіскальною службою Хмельницької області виявлено факт завищення вартості ремонтно-будівельних робіт на хірургічному корпусі центральної районної лікарні. Сума безпідставно використаних бюджетних коштів склала 150 тисяч гривень. Про це повідомляють територіальні органи ДФС у Хмельницькій області.

Якщо конкретно, то для реконструкції лікарняного приміщення використані віконні блоки з подвійним склом, що включені до актів виконаних робіт. Саме по вибраних позиціях цін на них встановлено значне завищення реальної вартості.

Фінансове дослідження факту нанесення матеріальної шкоди лікарні ґрунтується на аналізі та співставленні цілого ряду фактів і факторів, які підтверджують недостовірність даних про використані матеріальні ресурси.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Так Цуглевичу потрібно бабло, щоб передати у КиІв для Василишина. Заставляє нас красти гроші з бюджету, щоб пан Крупа доказав нам,що ми злодіІ. Одна шайка працює. Де НАБУ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.