У I півріччі промисловість Хмельниччини виросла на 1,1%

Обсяг промислової продукції у Хмельницькій області за підсумками січня-червня 2016 р. виріс на 1,1% у порівнянні з січнем–червнем 2015 р.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

За даними облстату, у добувній промисловості та розробленні кар’єрів випуск продукції проти січня–червня 2015р. збільшився в 1,9 раза.

На підприємствах переробної промисловості в січні–червні 2016р. виробництво продукції зменшилось на 4,2%, у т.ч. у машинобудуванні – на 14,9%, виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – на 5,9%.

Поряд із цим збільшився випуск продукції у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності на 32,8%, металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устатковання, – на 17,3%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 8%, виробництві ґумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 0,7%.

У постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря обсяги виробництва продукції проти січня–червня 2015р. збільшились на 4,3%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.