На Кам’янеччині поліція зупинила п’яного депутата райради, він стверджує, що це «наїзд» голів райради та РДА

Вчора, 21 липня в селі Руда Кам’янець-Подільського району працівники райвідділку нацполіції зупили автомобіль депутата Кам’янець-Подільської районної ради від ВО «Батьківщина» Олексія Бараковецького. Поліцейські відразу помітили в народного обранця явні ознаки алкогольного сп’яніння, однак навіть після тривалих вмовлянь пан Бараковецький наполягав, що він тверезий та відмовлявся їхати в міську лікарню №1 для проходження спеціальної експертизи аргументуючи це тим, що він готовий їхати в будь-яку іншу лікарню, але лише зі своїм адвокатом.

В мережі з’явились відео, які опублікувала на кам’янчанка Вікторія Кохановська. Вашій увазі декілька цитат Олексія Миколайовича Бараковецького:

«Ви упереджені люди (звертався до правоохоронців, -НГП), спеціально на мене наїзд робите».

«Я буду проходити (експертизу,- авт.) в своїй лікарні, в свого лікаря. Я буду проходити там, де мені хочеться, а не там де вам вигідно»!

«Я маю право на захист, останній дзвінок і адвоката»

«Ви спиніться трохи, поважайте Конституцію України! Зараз ми це все запишемо і представимо на розгляд районної ради»

«Незаконно зупинили, вилучили автомобіль»

«Ви нагло наїхали нам мене, спинили незаконно, вчепилися, що я п’яний, а я тверезий. Будьте здорові».

Діалог між депутатом та правоохоронцями явно не складався, можливо на це вплинула нецензурна лайка від пана Олексія. Згодом він вирішив використати свої «телефонне право» і намагався передати мобільний телефон одному з поліцейських, однак той відмовся говорити з незнайомим.

«Він завтра обс*реться, але трубку не візьме» ,- резюмував своєму знайому Бараковецький.

В коментарі «Незалежному громадському порталу» заступник начальника Кам’янець-Подільського районного відділення нацполіції Юрій Кондрацький підтвердив факт зупинки та відмови від проходження експертизи на стан алкогольного сп’яніння депутатом райради.

«Був зупинений автомобіль, водій був у п’яному стані поводив себе неадекватно. Від проходження експертизи він відмовився, тим самим автоматично визнавши, що вживав алкогольні напої. Автомобіль був вилучений на штрафмайданчик», – повідомив Юрій Кондрацький.

Іншої думки стосовно цієї події дотримується «винуватець свята» – Олексій Бараковецький.

«На мене «наїхали» по заказу голови райдержадміністрації та голови районної ради. Я не перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння. Я пройшов, як положено, експертизу. Вчора поїхав в районну лікарню, пройшов експертизу, здав кров, аналізи».

На запитання, чи це проходило у присутності працівників поліції, Олексій Миколайович відповів, що ні: «Вони не хотіли туди їхати (в районну лікарню, – НГП), вони хотіли вести мене в зовсім інший бік, а я сказав, що з вами туди не поїду, бо ви упереджені люди. Перед тим, вони (правоохоронці, – авт.) ще надавали мені «по печінках», я зараз знаходжуся в лікарні», – завершив свою розповідь депутат.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Заставили його напитися і їхати.

  2. таке ось чмо , а ще працює в школі.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.