У Кам’янці-Подільському на «Ількові забави» пройде сімейний чемпіонат сплаву на байдарках

З 29 до 31 липня у Кам’янці-Подільському вдруге пройде фестиваль «Ількові забави». Учасники конкурсів матимуть змогу повправлятися у перегонах паперових корабликів, переправі на тролеї через річку, носінні води з-за пазухою по альпін-гірці, метанні водою на влучність, ловінні риби, витягуванні скарбу Водяного тощо.

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

На площі Польський ринок три дні поспіль відбуватиметься святкова програма  «Ласунка збирає друзів». Тут на всіх чекає різноманіття конкурсів, веселі аніматори та морозиво від ТМ «Ласунка».

Вперше цього року на фестивалі «Ількові забави» відбудеться І Відкритий сімейний чемпіонат сплаву на байдарках по річці Смотрич.  Учасником пригоди може стати кожна родина, у складі 3-4-х осіб, що зареєструється для участі до 27 липня.

Також на площі Польський ринок у дні фестивалю діти поринуть в піну бульбашок – піно-дискотеку. Приємне дозвілля сім’ям забезпечать різноманітні заходи: водяні шоу, виставка водяних посудин, свято мильної бульбашки, пісні, вірші, фільми про воду та, звичайно, музична програма.

Організаторами заходу виступають департамент гуманітарної політики міської ради у співпраці із ГО «Відкрита асоціація готельєрів та рестораторів Кам’янця-Подільського».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.